SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

staw skokowy po raz kolejny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35
sorry jeśli zakładam niepotrzebnie bo widzę że już jest, proszę o radę

19 lutego grając w piłkę skręciłem staw skokowy.prawdę mówiąc myślałem na początku że to kostka skręcona i gdy pojechałem na szpital w niedzielę wieczorem tak też powiedziałem, a że była niedziele wieczór to lekarz hop siup kazał opaskę na kostkę i jakieś maści,nie miałem prześwietlenia,gdy około 2 tygodnie później przyjechałem na kontrolę lekarz stwierdził że staw skokowy skręcony,chodziłem na rehabilitację(prądziki,terapuls,wirówka) owszem obrzęk się zmniejszył,noga sprawniejsza,chodzę,biegam ale z tyłu nogi odczuwam jeszcze ból i wiem że nie jest noga sprawna na 100 % jeszcze i nie mógłbym kopnąć np piłki z całej siły bo by mnie ból złapał.lekarz na szpitalu powiedział że rehabilitacja już nie żeby ćwiczyć nogę w domu,no dobra ćwiczę ale trochę jeszcze obrzęk jest i noga z tyłu trochę boli. już czasu też trochę mineło. co mam zrobić ? jechać do szpitala i domagać się rehabilitacji a może prześwietlenia którego nie miałem, czy może zgłosić się do ortopedy bądź chirurga ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35
pomozcie ludzie jak to szybko wyleczyc bo juz nie daje rady psychicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
rozwiązanie nasuwa się samo:
1. lekarz (chirurg, ortopeda)
2. badania - RTG, TK, RM jak się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35
po dlugim oczekiwaniu mialem wizyte u ortopedy ktory nawet nie obejrzal nogi (coz nie ja pierwszy do niego z takim problemem sobie tlumacze) i skierowanie na RTG stawu skokowego i stopy. tu gdzie bylem bede mial za miesiac RTG ale przeciez moge chyba na szpital jechac skoro mam skierowanie i moze oni mi zrobia od razu ? jak myslicie ?

Zmieniony przez - hohoho w dniu 2005-08-19 18:53:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

puchnące łydki

Następny temat

Aktywna Bielizna Texenergy

WHEY premium