SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolący staw skokowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4805
Witam,

mój problem w zasadzie błahy, łatwy do rozwiązania ale tylko na krótką metę ;)

Otóż rok temu skręciłem dość poważnie staw skokowy, niestety dałem sie przegadać lekarzowi i na 3 tygodnie noga poszła do gipsu. Niby wszystko potoczyło się ok, szybka rehabilitacja itp.

Jednak od tamtego czasu jak wiadomo, staw nie jest do końca taki jak dawniej. Gram w klubie w nogę, boiska w Polsce są jakie są i dlatego notorycznie odczuwam bóle w tym stawie, np. po lekkim skręceniu przy złym nadepnięciu albo poslizgnięciu się.

Powiecie - normalne, załóż stabilizator i będzie ok. Tak też robię, jednak wiadomo, iż czasem się zapomni, a trenować trzeba.

Czy są jakieś środki, sposoby na wzmocnienie tego stawu czy już niestety będę musiał uważać na niego? Nie chodzi mi o wszelkiego rodzaju środki na ból - typu altacet, ale o te działające wzmacniająco i profilaktycznie
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Pierwszym środkiem jest przeczytanie FAQ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4805
przy obecnym stanie wiedzy medycznej, odpowiedź typu:

Q: Jakie maści i tabletki na stawy polecacie?
A: Generalnie żadne...

jest dla mnie mało wyczerpująca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4805
czyli mam rozumieć, że wszystko, co przepisują lekarze czy nawet polecają fizjoterapeuci na tego typu urazy jest g*wno warte?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Ogromny Bol

Wiecej