SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrowienie w sutkach - gino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1214
witam.jestem na cyklu 9 tyg deca 250e6d
10tyg enan 250e3d

cykl dopiero rozpoczety i jestem zaledwie po jednym strzale cidotestonu a juz po 2 dniach czuje w sutkach "mrowienie"<jakby mnie cos gilgotalo>.wydaje mi sie ze pojawily sie tez lekkie guzki pod sutkami ale czy to mozliwe ze po tak krotkim czasie?
do tej pory bralem tylko mete i dece i nie mialem takiego problemu wiec nie wiem w jaki to sie sposob ujawnia i wole dmuchac na zimne oraz sie upewnic czy nie jest to aby pierwszy objaw gino.
jesli tak pytanie do Was czy mam to na razie zbagatelizowac , zarzucic jednorazowo wieksza dawke nolvy i b6 czy do konca cyklu brac nolve po 10 ,20mg<oleje juz max przyrosty byle zapobiec temu> a jesli tak to jak mialby wygladac pozniej odblok z nolva
dzieki z odpowiedzi i pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
Jestem na podobnym cyklu i tez czulem na poczatku takie mrowienie,ale to chyba sobie wtyralem, bo sie troche boje tej ginekomatii ;]. Jestem w trzecim tygodniu i nie czuje juz tego,a zadnych guzkow itd nie ma. O ile mnie pamiec nie myli to podobne odczucia mialem na poczatku jak bralem metke,ale z czasem przeszlo czyli w moim przypadku to byla psychika. Mozliwe,ze w twoim przypadku jest podobnie ale to juz musisz sam ocenic.

Zmieniony przez - krak85 w dniu 2008-06-13 22:06:39

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok ???

Następny temat

***SPAM***webb ty ***any zgredzie - SPAM ekipa cię dojedzie***SPAM***

WHEY premium