SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krem DIFFERIN - co o nim sądzicie ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzywam od 2 misiecy differinu z przepisu dermatologa i bardzo mi pomogl do tego jeszce clindacne a wlasciwie to nie wiem ktore z nich tak naprawde pomoglo.Ale juz nie mam pryszczy.Na czole to juz zupelnie nic czasem gdzies na policzku i na brodzie ale to bardzo sporadycznie.Tylko jest jedno ale dosyc wysusza skore i musialam ja czasem bardzo natluszcac nawet linomakiem, ale coz nie mozna miec wszytskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
clindacne wg mnie rewelka! Na mnei na pewno clindacne dzialalo w przeciwienstwie do differinu, ktory moze i dzialal ale na pewno nie tak skutecznie jakbym oczekiwal i nie tak skutecznie jak kosztowal

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie :D Ja uzywam rano CLINDACE a wieczorem DIFFERIN i jakis czas po nim znow CLINDACNE. Te 2 rzeczy w połączeniu ze sobą działa swietnie. Clindacne działa na to co sie ma mozliwosc i chce sie wybodowac ( wągier czy rpyszcz ) nie pozwala mu na "dojrzenie" a z drugiej strony differin jako adapalen powoduje zmiane rogowacenia naskorka przez działa przyczynowo, wiec nie dopuszcza nawet do tego aby powastał poczatek pryszcza. Ja stosuje te dwa preparaty juz ponad rok i na prwade efekty są widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
myzk muwisz ze nie przeszkadza differin w chodzeniu na solarke bo wlasnie mam ten preparat ale zastnawiam sie bo chodze od czasu do zasu na solarke i**** wi czy to niepodrazni skroy wogole to niwiem czy go uzyc

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
No ja differin stosowalem na noc, rano normalnie mylem buzke i moglem smialo isc na solarke i nigdy nie bylo jakis problemow, w przeciwienstwie do clindacne przy ktorym szybko nastapila reakcja fotouczulajaca.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
bo chodzi o to ze np differin bedzie zluszczal naskorek i szybko opalenizna zejdze a solarka nie jest tania :-/

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
a myles rano zwyklym mydlem czy jakims preparatem jak np nivea visage young czy clean& clear

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Mylem zelami do twarzy avonu. ten differin az tak bardoz nie zluszcza skory.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zalezy od skory, mi np bardzo wysusza czasem az mam takie nie przyjemne uczucie sciagania a jeszce w dodatku uzywam z tym kremu dla skory wrazliwej. Tez sie opalam i mi bardzo szybko schodzi opalenizna owiele szybciej niz kiedy nie uzywalam differinu i clindacne, ale przynajmniej mam gladka skorke a na szcescie jestem kobietka i moge podklad nalozyc zeby nie byc taka blada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
no wlasnie i to jest lipton
1

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bardzo boli??

Następny temat

Trądzik chcesz wyleczyć? Kup teraz!

WHEY premium