SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krav maga w lublinie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





"Jedna śmierć to tragedia, milion - to statystyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



"Ból, jest najlepszym instruktorem, ale nikt nie chce zostać jego uczniem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
TY: mam pytanko, czy to jest jakis konkretny system ktory opisujesz? Bo jesli tak i masz tego wiecej to proponuje ci opisanie go calego w nowym poscie aby wszyscy mieli do niego wglad. Milo mi ze sie starasz.+ dla ciebie.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Opisuje to co moim zdaniem może byc przydatne w realnej walce, nie na macie czy w klatce, zwracam się do tych którzy chcą znać pare prostych i skutecznych technik.

"Jedna śmierć to tragedia, milion - to statystyka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam przekonania do tych opisywanych technik.
TY, wydaje ci się, że jak zaatakuje ciebie jakiś steryd z pałą baysbolową, to pomachasz sobie rękoma i go załatwisz, nic bardziej mylnego.W takiej sytuacji najlepiej brać nogi za pas.
To co opisujesz to tylko teoria, która często mija się z praktyką,ale doceniam to że chcesz pomóc i coś zaprezentować.


POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, a jak za tobą będzie ściana i nie będziesz mógł uciec to co zrobisz, wolisz roz***ać ściane czy tego steryda z pałą. Ta technika to zadne machanie łapami, zawiera tylko jeden blok z jednoczesną
kontrą ,oczywiście bez ćwiczenia g**** można zrobić, samo przeczytanie tego nic nie da. Proponuje cięzko ćwiczyć i unikać sterydów z pałami.

"Bądź takim, abyś nie musiał czerwienić się sam przed sobą"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TY: Nie wiem, skąd znasz tą technikę, ale to standardowa technika jiu jitsu dla niższych stopni. Mało skuteczna - za mała kontrola. Zwróć uwagę, że tori, czyli broniący robiąc blok _dalej_stoi_pod_ pałką. Ruch nadgarstka uke i dostaje w pałę. Jak już coś robić w tym stylu, to z zejściem. Akurat wiem o czym mówię, bo to wałkowałem. Jeżeli liczysz na to, że atakujący pozwoli ci się po bloku ręki obejść i złapać za brodę to się kiedyś możesz zdziwić. Lepiej się tu sprawdzi blok + kop albo uderzenie (ale bez haka, do którego musisz stać frontalnie) i ściągnięcie go za rękę z pałką na ziemię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4403 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak ktos wie jak bic kijkiem, to tak na pewno sie nie obronisz.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
TY jezeli mozesz to napisz gdzie byly robione te zdjecia?

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
A tak swoja droga to przy tej obronie przed palka z gory, najwazniejsze jest skrocenie dystansu.

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shidokan II

Następny temat

rozmowy w toku

WHEY premium