SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zemsta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Trafilem na starego posta o zemscie i dyskusja byla calkiem ciekawa,wiec chcialem sprawe jeszzce raz poruszyc. Moim zdaniem zemsta fizyczna jest nic nie warta, to tak naprawde nic nie zmienia ze komus do******lisz chyba ze jestes ostrym prymitywem. Trzeba sie mscic tak zeby bolalo duzej niz siniaki itd...

Tak apropos bicia...Jak bylem mlodszy prawie kazdy wypad do centrum konczyl sie dziesiona plomba w zemby itd od gosci wiekszych starszych poprostu zlych:) Poprostu standart... Przez to narastala we mnie straszna agresja... W liceum juz raczej nikt mnie nie zaczepial. aze do niedawna... Szedlem z kolega( nie jest zbyt bitny) i chcialo nas o***ac 3 drechow w naszym wieku, oczywiscie nic nie chcielismy im oddac ale oni caly czas za nami szli i byli pewni siebie, nagle jeden piprznal z bani mojego kumpla i sie na niego przewrocil, na mnie ruszylo tamtych 2 ale wstapila we mnie taka zlosc ze zaczalem nap*****lac w nich na zmiane na oslep i sie troche zawachali, pierwszemu rozwalilem nos a drugi zaczal przede mna uciekac. Odwrocilem sie aby zobaczyc co z tomkiem a tamten gosc siedzial na nim okrakiem i napieprzaal go po gembie, w zlosci mialem 10m rozbieg i kopem z woleja w glowe z calej sily skopalem go z niego. Potem chcialem sie znowu nimi zajac ale byli z 25 m od nas i sie tylko przygladali, krzyknalem ze maja tutaj podejsc albo na******limy ich kumpla ktory i tak zdychal z bolu na ziemi(oczywiscie w zlosci chcialem im dac nauczke), nic nie odpowiedzieli wiec z kumplem zaczelismy kopac tego goscia z calej sily gdzie popadlo, w momencie kiedy zobaczylem ze gosc stracil przytomnosc ci 2 podeszli do nas z jakims starszym gosciem i wtedy furia mnie juz opuscila... Na spokojnie spojrzalem na tego typa i wygladal jak sliwka, jeden z tamtych zaczal plakac mowiac ze to jego brat czy cos takiego. Starszy czlowiek spytal czemu to zrobilismy, powiedzielismy ze chcilei nas o***iac tam ci nie zaprzeczyli wiec kolo poiwedzial zebysmy juz sobie poszli bo z tego nic dobrego nie wyniknie. Odchodzac z tamtad zaczynaly opadac emocje i czulem sie coraz gorzej i gorzej,bo mialem paranoje ze za***alismy tamtego goscia, to ze niby odegralem sie za mlodziencze lata niczego nie zmienilo- mialem strasznego moralniaka i niskie mniemanie o sobie ,ze w sumie nie jestem lepszy od nich. Bardzo zalowalem ze w momencie kiedy stanelismy gora nie siegnalem po telefon i nie zadzwonilem na policje to byla by dal nich porzadniejsza i sprawiedliwsza nauczka bo by po 1,5 roczku najmarniej przesiedzieli.... Zlosc i agresja sa zlymi doradcami... Troche z innej strony: trener Viet vo dao mojego brata mawial ze czasem trzeba ustapic zeby wygrac i moim zdanie warto wziasc sobie te slowa do serca...
Zamiast wysylac tego goscia na minimum 6 miechow do szpitala wolal bym zeby prze swoje akta z artykolem 210 nigdy nie znalazl innej pracy niz smieciaza...wtedy moze bym byl z siebie zadowolony


KICKBOXING uber alles:)

http://republika.pl/kickcenter/index.html - najlepszy klub w Polsce

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
rrr a ty co psychoanalize przeprowadzasz - bo sam chyba masz problem z osobowoscia

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze im zrobiles ,ale z tą policją to chyba żart?
Wiem ze nie i widze że jestes typowym spoleczniakiem, psem z powolannia.
"Byłbym z siebie bardziej zadowolony gdyby posiedzieli z 1,5 roku"
..a nie wierze .Nadajesz sie na psa z powolania.

"fortuna favet fortibus" los sprzyja dzielnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Chyba cię trochę pokręciło że masz teraz wyrzuty. Gość dostał nauczkę i bardzo dobrze że mu dokopaliście na drógi raz się zastanowi. Pomyśl o tym że gdybyś go ty nie skopał on za parę metrów parę minut spotkałby jakiegoś samotnego chłopasia skroiłby mu kurtkę buty itd. i dołożyłby kopa w zęby. A co wy z tą policją !!! Po to trenujedcie charujecie żeby w razie czego zasłaniać się glinami ? A swoją drogą jakby co do czego to ty go skopałeś i byc może posłałeś do szpitala mieli na to wiarygodnego świadka tego starszego gościa. Wyszło by tak że to ty byłbyś oskarżony.

a wziełem młotek i zerwałem chwasta po co taki ma po ziemi chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram przedmowcow, dobrze zrobiles i nie rob sobie zadnych wkretow. Kolesie pierwsi zaatakowali i dostali co im sie nalezalo.

Nexus7
"Self improvement is masturbation, self destruction is an answer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Moze i racja chyba potrzebowalem poparciaAle z drugiej strony w momencie kiedy juz bylismy gora czyli po tym jak goscia skopalem moge wrzucic ich do pierdla... Moj jeden z lepszych przyjaciol przesiedzial 3 miesiaca za posiadanie 2 g amfetaminy w sledczym na Klobuckiej i wiezienie to istne pieklo sadze ze ich psychicznie na bank by zagielo i nie wiem czy taka kara nie byla by nawet surowsza... Czemu odrazu nadaje sie na policjanta?? Poprostu zyjemy w cywilizowanym kraju prawa...

KICKBOXING uber alles:)

http://republika.pl/kickcenter/index.html - najlepszy klub w Polsce

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Ej przeczytaj dokładnie co poprzednio napisałem. Nic nie mogłeś zrobić. To ty go pobiłeś na co goście mieli świadka w osobie starszego pana. to co że powiedzieli że tak było. Na glinach by powiedzieli że to wy ich napadliści i pobiliście a starszy pan by zaświadczył że widział jak goscia kopałeś. A jak już nawet by ci psy uwierzyły to by była rozprawa sądowa zeznania itp twoje personalja by były im znane i ... mógłbyś się spodziewać różnych rzeczy np kosy w plecach za parę miesięcy za posadzenie chłopaka do pudła.

a wziełem młotek i zerwałem chwasta po co taki ma po ziemi chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 301 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3698
Wudaje mi się że ja też bym się tak czuł, ale najpierw musiałbym przeżyć taką akcje...
Widze ze z wawy gdzieś jestes wiec gdzie ty chodziles po centrum ze Cie caly czas kroili i gdzie skopaliście tych kolezkow?

[BTN CREW]

"powiedz mi dobre słowo albo nie mów nic"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Kroili mnie ciagle jakies 6,5 lat temu zazwyczaj w okolicach palacu kultury albo na przystanku tramwajowym na centralnym albo w okolicach kina bajka... A tych kolesi spotkalismy na wysokosci Empik Giga Store bylo juz po polnocy

KICKBOXING uber alles:)

http://republika.pl/kickcenter/index.html - najlepszy klub w Polsce

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak napisałem ,ale w Wyszkowie pójscie na policje nie wchodzi w rachube.
Wiadomo ze wiezienie to pieklo,a Warszawa to nie nasz malutki Wyszków,postapił bym tak jak Ty , no i nie szedł na policje.Panalbin ma racje przegralbys sprawe,uuuu i to napewno.

"fortuna favet fortibus" los sprzyja dzielnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Wyszkow jest spoko mam dzialke niedaleko, w rybienku- a dokladnie w wiosce drogoszewo(tuz zaraz) a drugi kumpel ma dzialke w kamienczyku i tam tez imprezowalo kiedys tez troche osob z wyszkowa, pamietam grześmana kojarzys zmoze? Moze macie racje z policja i nie wygralbym ...ale chodzi o to ze naprawde nie czuje sie ok, mam paranoje ze jak zyje ten gosc to chociaz na wozku inwalidzkim jezdzi... bo tam nie bylo przebacz... z zimowego buta dostal 10 za***iscie mocnych kopow na glowe a moj kupel ze zlosci zaczal prawie po nim skakac wiec generalnie o to mi chodzi... Po 3 chyba uslyszelismy jeszcze chyba od niego przepraszam juz nie bede ale obaj udalismy ze nie slyszymy

KICKBOXING uber alles:)

http://republika.pl/kickcenter/index.html - najlepszy klub w Polsce

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj jak tak napisales to naprawde troche przesadziliscie.No na drogoszewie tez jest nie za ciekawie, tez mozna szybko dostac,ale działke miec w kamieńczyku to i to jeszcze w lato,za***ista sprawa.Nie kojarze tego goscia ,ale pozdrowka i SOG za znajomosc wyszkowa i okolic.

"fortuna favet fortibus" los sprzyja dzielnym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ju-jitsu, ju-jutsu, jiu-jiutsu, jiu-jitsu...

Następny temat

Trochę o Gracie'm itp w Naszej Legii !

WHEY premium