SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawał serca - jak szybko go wykryć

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Objawy zawału serca bardzo często mylone są z angina czy grypą. Ale kłucie w klatce piersiowej, nudności, duszność, pocenie się ciężko odróżnić od objawów typowego osłabienia. Nie każdy zawał zapowiada sie gwałtownie. Dlatego też warto mieć pod ręką, w swojej apteczce zestaw testów Caretest Heart, które są w stanie bardzo szybko wykryć zawał mięśnia sercowego. Z racji tego, iż objawy zawału ciężko określić jednoznacznie, każda osoba po 45 roku życia powinna posiadać je w swojej apteczcze, tym bardziej gdy prowadzi bardzo stresujący tryb życia. Zamawiając dla rodziców otrzymałam kupon rabatowy dla kilku osób, ale ja już z niego nie skorzystam a szkoda aby przepadły fAa41bktzg. 10 zł taniej możecie kupić.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Dobrze wiedzieć, że są takie testy. Dzięki za informację:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
na moje zwykły spam reklamowy, ale może być przydatna informacja, że coś takiego jest
pozdrawiam

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRZUCH NA WAKACJE A PROBLEMY Z PLECAMI

Następny temat

Nie mogę zrobić ani jednej pompki!

WHEY premium