SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczerwienione, zmęczone oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wezzyr
to fakt mało sypiam ostatnio a dużo pracuję, raczej nie myślę, że to poważny problem z którym powinienem pójść do lekarza, a doraźne środki powinny pomóc, może jakieś suplementy mi pomogą


sam sobie odpowiedziałeś jaka jest przyczyna (zresztą mam aktualnie dokładnie tak samo) trzeba ją wyeliminować i suple tego nie zmienią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
a co brałeś już jakieś suple na zmęczone oczy, co próbowałeś, może krople? one działają ale tylko doraźnie, stosowałem jakiś czas ale dałem sobie spokój jak nie widziałem poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Oczy to też muszą mieć czas na regenerację, ciągła praca + komp + brak sn/regeneracji w końcu odbiją się na kondycji. Mozesz się wspomagać suplementami na poprawę kondycji oczu czy to z apteki czy ze sklepiku SFD, jednak pamiętaj o pozostałych aspektach wpływających na kondycję oczu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
no właśnie myślałem o jakichś suplementach bo krople nie pomogły, a co z suplementów byś poradził, bo ja kompletnie nie mam w tym aspekcie wiedzy, jakich składników powinienem szukać, żeby suplementy pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Poszukaj w sklepie SFD lub poradź się farmaceuty w aptece. Możesz też udać się do okulisty który przebada oczy i podpowie co robić a czego unikać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
no właśnie w aptece odstałem lutezan suplement na przemęczone oczy mam pozbyć się uczucia przemęczonych oczu i efektu pisaku pod powiekami, zobaczymy czy zadziała, mam nadzieję, że będzie bardziej skuteczny niż krople.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Pamiętaj że to nie będzie miało działania doraźnego i efekt będzie po pewnym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 479
no na tym mi własnie zależało, efekt doraźny miałem po kroplach, zakrapiałem oko czułem ulgę na chwilę a potem następnego dnia to sam, efekt jest taki że jak odstawisz krople to od razu licz się z tym że problem powróci, dlatego wiążę spore nadzieje z tym suplementem, ze pomogą na dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
I po jakim czasie po takich suplementach z luteiną można zobaczyć efekty? Ja się chwilowo ratuje kroplami w pracy, ale może faktycznie tabletki podziałają dłużej. Jedną dziennie się bierze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peeling enzymatyczny

Następny temat

Podrażniona twarz po kąpieli

WHEY premium