SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybielanie zębów - paski, czy żel?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3304
Ja mam trochę inne pytanie, bo byłem dzisiaj u dentysty żeby mi coś zrobił z moją dwójką, bo mi przyciemniała i do dupy to wygląda, tz. jest to dwójka martwa, no i powiedział że postara mi się ją wybielić. I pytanie ile mnie to będzie kosztować, bo dzisiaj coś mi tam powiercił i skasował 60zł, i kazał przyjść we wtorek, a powiedział że wizyt będzie ok. 2-3.?? Ile może mniej więcej skasować za wybielenie jednego zęba oczywiście coś tam pewnie jeszcze będzie przy nim majstrował, jest tu jakiś dentysta lub ktoś kto się orientuje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Wiesz ja tam nie wiem czy martwy zab mozna wybielic, z tego co wiem to stosuje się licówki i jak się domyślam skoro Ci wiercił to przygotowywał ząb pod licówkę ( zwłaszcza jeżeli wiercił na powieżchni .. tj. z przodu zęba) i teraz jeżeli robił ci wycisk to bedzie robiona licówka:
- jeżeli zrobi Ci akrylową to zapłacisz jakiś 100 - 150zł, jeżeli zrobi porcelanową to ceny są od 600 - 1200 zł za ząb.
ale jak wspominam nie wiem co ci dentysta ma zamiar zrobić wieć tak sobie gdybam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
a próbowaliście któryś z tych preparatów na http:// http://srodkiwybielajacezeby.pl/" class="link" target="_blank">wybielanie zębów- nr 1 jest rewelacyjny, bardzo szybko zauważyłam efekty w postaci bielszych ząbków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
Hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
jezu sory nie skumałam chyba o co chodzi w tym " szybka odpowiedż"


więc tak :

jestem protetykiem stomatologicznym i mam swój labor, w którym wykonuję indywidualne nakładkido nakładkowego wybielania zębów.

Polecam tą metodę bo efekt utrzymuje się relatywnie długo. Jest to efekt na około 2 lata. Dzięki temu że jest to metoda nakładek sylikonowych, metodę można po 2 latach powtórzyć , tylko dokupując żel

Wykonuję wybielanie tylko preparatami Ultradent Opalescence bo są nejlepsze na rynku co nie trudno zauwazyć czytając troche w necie

edit: jeśli chodzi o wybielanie paskami - no cóż efekt jakiś się pojawi, jednak paski :
a) zawierają niskie stężenie żelu wybielającego przez co trwa to dłużej niż profesjonalnymi metodami

b) paski mogą dać efekt ale na idealnie prostych zębach - bo logiczne jest że jak ktoś ma chociaż lekko zrotowane zęby, to niestety nie uda mu się na tyle dobrze przykleić pasków żeby weszły w każdą szczelinę.

c) zależy jaki jest Twój target - białe zęby, czy po prostu lekki rozjaśnienie

Zmieniony przez - OLcia w-w w dniu 2012-10-29 21:03:22

Zmieniony przez - OLcia w-w w dniu 2012-10-29 21:07:46
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Ja używam :
blend a med 3d white
oraz:
colgate whitening płyn do płukania


i jest super ...

!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
jak chcesz miec biale zemby to soda je umyj efekt bardzo dobry raz je wymyjesz i bendziesz mial biakutkie zemby pozniej myj zemby pasta do zebow dla podtrzymania efektu. Tylko soda nie myj zembow zaczesto bo ci sie pobsuja. Milego szorowania:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Wszedł na rynek nowy żel do wybielania zębów Whitetime. Ma nakładki dopasowujące się do uzębienia, dlatego dociera do nawet tych słabo dostępnych miejsc. Uważam, że jest chyba najlepszy z dostępnych na rynku podobnych produktów do wybielania zębów. Polecam !!
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupowanie na 1but

Następny temat

Skóra...

WHEY premium