SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wrocław - bjj/mma

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Witam serdecznie,
w tym roku zaczynam studia we Wrocławiu i chciałbym tu kontynuować moją przygodę ze sportami walki. Zależy mi na mma, ale także chciałbym w końcu zyskać umiejętności na niebieski pas w bjj. Może jeszcze poduczyć się jakichś rzutów z judo. Tak więc czy mógłbym to pogodzić w jakimś klubie? Tj tak aby zarówno bjj i styl uderzany był na poziomie?
Interesowałem się Wroxgymem gdyż jest tam również siłownia ale usłyszałem wiele sprzecznych opinii odnośnie poziomu w tym klubie.

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-07-16 14:36:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 263
byłem w wro x gym. Tzn kiedys to bylo Sqra Gold Team i było na AWF-ie ale trenerzy Ci sami . Jeśli chodzi o BJJ i Judo to są na wysokim poziomie ale o uderzanych nic nie wiem. Ja ze swojej strony polecam Boi team Wrocław albo IKMA ( też myślalem żę mają słabą stójkę i parter) ale wyjazd na obóz zmienił moje przekonanie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ZAJĘCIA ZE SZTANGAMI DLA DZIEWCZYN WE WROCŁAWIU! Ćwicz z Dorotą !

Następny temat

Rio Grappling

WHEY premium