SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz trzewny - jaki poziom?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 340
Witam. Zostałem ostatnio zaproszony na targach sportowych na analizę składu ciała itd. Dostałem info że mój tłuszcz trzewny jest na poziomie "3" i że to za dużo jak na mój wiek (Dziwne bo na kartce którą dostałem jest napisane że "Dobrze" To od 1 do 6). Jaki poziom tłuszczu trzewnego jest odpowiedni w wieku 21 lat? Z góry dzięki za pomoc.


Zmieniony przez - szyszymek1995 w dniu 2017-04-06 10:49:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Im mniejszy tym lepiej, jaki masz ogólnie poziom tkanki tłuszczowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 340
16,9%. Aktualnie robię redukcję do ok 12-13%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to jako ilość aktualnie również średnia podobnie jak tego wisceralnego, wraz z redukcją powinno się poprawiać.

Dieta ogarnięta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 340
Tak, tak. Wszystko ogarnięte. W 3 tyg spadło 1,2 kg tłuszczu i zaledwie 100g mięśni wiec moim zdaniem wszystko jest dobrze. Chciałem się tylko dowiedzieć o ten tłuszcz trzewny, ponieważ wcześniej nie miałem stycznosci z jego analizą i chciałem wiedzieć jaki poziom jest odpowiedni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Najbardziej optymalne jeśli Ci pokaże najniższą wartość na tym urządzeniu , czyli w zależności od maszyny 0 lub 1
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jaki sposób facet moze wykonać badanie hpv?

Następny temat

Hiperglikemia reaktywna

WHEY premium