SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skład ZMA Ultimate Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
No OKOK. Zakupilem juz 2 kilogramy cynku i 4 wiadra magnezu B6.
Jaka jest dawka śmiertelna cynku ?
Jaka jest dawka śmiertelna magnezu ?
Jaka jest dawka śmiertelna B6 ?

A może jest powiedziane ile sie powinno jest na każde 10kg masy ?




"Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze... :("
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chyba tak po wiaderku na dobę

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
No dobra. To cynk już wiem, ale chciałbym jeszcze się dowiedzieć jaka ilość magnezu jest git. Bo znalazłem w domu co nieco Magnefar B6 gdzie każda tablutka jest po 500mg, a ZMA pisze że jest 450mg magnezu. Więc jak ? Mam brać jedną tablutke przed snem, czy tyle ile pisze na opakowaniu Magnefaru tj. 1-2 tablutki 3 razy dziennie ?


"Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze... :("
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PRZYJACIELU DROGI TUTAJ ZADEN PRZELICZNIK SIE NIE SPRAWDZI Z POWODU TEGO IZ PIERWIASTKI UZYWANE S ZMA SA ZUPEŁNIE "INNE" I ZYPEŁNIE INNY JEST ICH STOPIEN WCHŁANIANIA I PRZYSWAJALNOSCI NIE WSPOMINAJAC O WYKORZYSTANIU PRZEZ ORGANIZM
WIEC CHCAC NIE CHCĄC NIKT CI SZCZERZENIE PODA ILE POWINIENES BRAC OWYCH SPECJAŁOW ODZIELNIE I W JAKICH PROPORCJACH DLA UZYSKANIA TOZSAMEGO EFEKTU
POZDRAWIAM

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2389 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25188
Zara zara. Inne pierwiastki ? Nic to ! Mam mały zestaw rozszczepiacza neutronów.


"Wciąż mam nadzieję, że czasem myślisz o mnie jeszcze... :("
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Redrum przyznam ,że nie wiem nic o tych badaniach...jeśli tak jest istotnie to super. Z punktu fizjologii człowieka jest to jednak niemożliwe...pamietaj też o badaniach typu: "średni wzrost masy mięśniowej w trzy tygodnie to 7,3 kg po suplementacji kobalaminą"
Wierzę ,że taki wpływ jednak może się pojawić ale tylko o ile będziemy mieli do czynienia z ludźmi o wyrażnych niedoborach tych pierwiastków-następczym jest tu spadek poziomu testo. Po uzupełnieniu niedoborów-poziom wróci do normy ...i tu będzie te nasze 30% in plus.
Jednak to troche fałszywa wiedza ,bo przy znacznym niedoborze praktycznie każdego minerału,bedziemy mię do czynienia z podobnymi rewelacjami.

Druga kwestia to innosć minerałów-faktycznie istnieje różnica ale raczej w postaci. Często ZMA jest w postaci chelatów o znacznie lepszej przyswajalności i ich potencjalnej zdolności do wiązania metali ciężkich (popularnie trucizn, hi hi).
Jeśli w aptece znajdziesz minerały w tej postaci to masz pełnoprawne ZMA.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Czy z Znic amino acid chelate, vit B6 i Magnezu moza zlozyc wlasne ZMA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
można...tylko po co? cena będzie podobna do gotowego preparatu:)

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja takiego czegoś używam. Są jakieś tam efekty, ale cudów się nie spodziewaj. W każdym razie lepsze to niż nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
To bardzo dobrze, mam Zinc amino acid chelate, opakowanie zawiera 100 kapsulek po 30mg kazda. Czyli wystarczy na 100dni Kosztuje 45zl,
Witamina B6 50 tabletek po 50mg
Zastanawiam sie jaki magnez wybrac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna Multipower

Następny temat

Skład TRIBULUS Ultimate Nutrition

WHEY premium