SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SUSTANON 250.........

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie co do susatnonu. Ktory z nich jet tak naprawde pryginalny. Bo slyszalem ze rosyjski produkowany przez organon to podorba.....? I jeszcze jest jeden rosyjski zapomnialem przez jaka firme produkowany ale pakowany osobno w folie kazda amupłka.

KEEP IT REAL>>>!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja osobiscie posiadam ten sutanon, i skoro mowice ze jest spox to ok, a tego w foli nie moge znalesc nigdzie. A z tymi podrobkami to przeczytałem na http://www.kulturystyka.pl/art/podrobki.htm gośc tak napisał ze rosyjski sustanon produkowany to podroba i niema oruginalu takiego czegos. I mam jeszcze pytanie ostatnie jak powiniem smakowac oryginalny sustanon...?

KEEP IT REAL>>>!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
O tym rosyjskim pakowanymosobno nigdy nie slyszalem, ale o tym pierwszyl to czytalem kiedys ze taki istnieje.

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Zapytajcie Maku`a hehehe...

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jaja SUSTANON Z OREGONU :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisałem juz na ten temat ale wypowiem sie jeszcze raz
Sustanon w rosij jest produkowany w rosij od 1994r pod dwiema postaciami ampułki z nadrukiem i nakleiką oba sa oryginalne (przynaaaimniej powinny byc zalezy od kogo bierzesz)
do aautora textu. jak bede miał troche czasu to ci odpisze maila

pozdrowienia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


Rusek

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


następny rusek

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
Ja mam może pytanie z nieco innej beczki ale kumpel kupił sobie sustanon ale jest on nieco inny niz miał zawsze - tym razem data użyteczności niebyła tak jak wszystkie napisy naniesiona na zielono, lecz nadrukowana jakąs inną techniką (czarny druk zrobiony z kropeczek) Dodatkowo gdy kumpel trzymał go w piwnicy tam nie jest może ciepło ten sustanon zamienił sie jakby w galaretke.Troszke niestworzone rzeczy tutaj opowiadam ale niepisał bym o tym gdybym niewidział tego na własne oczy!!Ma może ktoś ten sustanon z nadrukowaną datą?

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj sustanon wyglata tak samo jak ten ma tym zdjeciu powyzej.

KEEP IT REAL>>>!

Zmieniony przez - emmet w dniu 2003-02-18 23:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
No to legit ma.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TZN.... JEST OK CZY NIE BARDZO........???

KEEP IT REAL>>>!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL STERYDOWy

Następny temat

Ile po METANABOLU?

WHEY premium