SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemęczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,

W jaki sposób rozpoznać przemeczenie? Pracuje około 12h dziennie w odstepach czasowych 8-16 (praca lekko fizyczna z umsłową) oraz niecodziennie od 22-2 (praca fizyczna). Często czuje osłabienie, nie mówiąc o wstawaniu rano :) no ale to normalne. Jem magnez i potas..czasem podczas pracy popijam jakis izotonik. Nie wiem czy to nie za mało, czesto czuje cieżar na klatce piersiowej..nie wiem może to zmeczenie mięśni...

Proszę o jakies porady co do tego..nie chce za mocno osłabiać organizmu, a chciałbym w wolnych chwilach czasem pobiegać i poćwiczyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
chciałbyś w wolnych chwilach pobiegać? a Ty masz w ogóle jakieś wolne chwile?
Najważniejszy jest sen i dobre- zdrowe(a także w odpowiednich ilościach )odżywianie. Przydałby się też jakiś dzień wolnego w tygodniu.
jeśli chodzi o ciężar w klatce piersiowej- może być spowodowane 1000 różnych czynników- przez szkło monitora nikt Cię nie zbada. Jesli faktycznie się niepokoisz opowiedz o tym lekarzowi.
Pozdrawiam i życzę wytchnienia.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Przerwy w pracy, optymalna długość dobrej jakości snu oraz żywość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
No nieprzesadzajmy..troche wolnego mam..np. ten weekend miałem cały wolny od dechy do dechy...i co znaczy dobrej jakosci sen?? kto teraz taki ma?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Ten, który o niego zadba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
no masz racje

Kto szuka ten znajdzie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieustający ból nad kolanami

Następny temat

Ból przedramienia

WHEY premium