SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemęczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,

W jaki sposób rozpoznać przemeczenie? Pracuje około 12h dziennie w odstepach czasowych 8-16 (praca lekko fizyczna z umsłową) oraz niecodziennie od 22-2 (praca fizyczna). Często czuje osłabienie, nie mówiąc o wstawaniu rano :) no ale to normalne. Jem magnez i potas..czasem podczas pracy popijam jakis izotonik. Nie wiem czy to nie za mało, czesto czuje cieżar na klatce piersiowej..nie wiem może to zmeczenie mięśni...

Proszę o jakies porady co do tego..nie chce za mocno osłabiać organizmu, a chciałbym w wolnych chwilach czasem pobiegać i poćwiczyć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1932 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9742
chciałbyś w wolnych chwilach pobiegać? a Ty masz w ogóle jakieś wolne chwile?
Najważniejszy jest sen i dobre- zdrowe(a także w odpowiednich ilościach )odżywianie. Przydałby się też jakiś dzień wolnego w tygodniu.
jeśli chodzi o ciężar w klatce piersiowej- może być spowodowane 1000 różnych czynników- przez szkło monitora nikt Cię nie zbada. Jesli faktycznie się niepokoisz opowiedz o tym lekarzowi.
Pozdrawiam i życzę wytchnienia.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16225 Napisanych postów 64814 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550037
Przerwy w pracy, optymalna długość dobrej jakości snu oraz żywość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
No nieprzesadzajmy..troche wolnego mam..np. ten weekend miałem cały wolny od dechy do dechy...i co znaczy dobrej jakosci sen?? kto teraz taki ma?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16225 Napisanych postów 64814 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550037
Ten, który o niego zadba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64
no masz racje

Kto szuka ten znajdzie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieustający ból nad kolanami