SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop z Unichemu i Prop z IP - fake czy legit ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


Witam , nabyłem ostatnio 3 flakoniki propa , 2 są z eurochemu , natomiast 1 z IP , prosiłbym o ocenkę czy fake czy legitki ...

zamieszczam fotki : będzie ich chyba 6 po 3 na każdego propa .

aha najpierw jeszcze opisze jak one wyglądają ;) :

propa z EC mam dwa flakony :

jeden z datą : 03 2010 oraz drugi z datą : 05 2010 , jak widać po fotkach na jednym z nich na górze m na plastiku napis UNICHEM LABS jest dużo cieńszy niż ten sam napis na drugiej butli ... to cienkimi jest na butli z datą 03 2010 ... czy to może coś znaczyć ??? plastiki na obu flakonach są pod lekkim kontem ...


co do flakonu z IP to tak :

datę ma : 02/2009, natomiast Batch no : 20068 flakonik jest może lekko obdzierany ale wygląda ok ... z resztą sami zoabczcie ... aha to aluminiowa główka obraca się ... znaczy się można nią kręcic dookoła ...

jesli byłaby potrzeba aby zrobić jakąs dodatkową fotkę to zrobię ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


prop EC 2

Zmieniony przez - psychotata w dniu 2008-09-22 23:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


prop EC 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


prop EC 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


prop z IP 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


prop ip 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376


no i ostatnia już fotka propka z ip


teraz czekam na opinie : \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Prop z UC.
Wygląd obu standardowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
krzykacz a jak to się ma do tego, że na jednym plastiku napis jest dość gruby a na drugim cieńszy ... ?
pzdr ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Dla mnie nie ma to znaczenia.
Under to under, raz etykieta inna, drugim razem kapsle inne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
...czyli ogólnie rzecz biorąc owe dwa flakoniki są OK .. ;)

.. aha dodam jeszcze , że gdy jeździ się palcem po tym plastiku po tym napisie to się on rozmazuje, lekko, ale jednak ... czy to ma jakieś znaczenie w tym wypadku ?


... no a jak ma się sytuacja z propem z IP ? ;)
pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam mete tajlandzka i nie wiem czy jest dobra....?? pomocy

Następny temat

Stanol Tablets EC .... ?

WHEY premium