SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększone węzły chłonne pod żuchwą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, jakieś dwa tygodnie temu wyszkoczył mi pierwszy powiększony węzeł teraz mam ich jakieś 3. Nie są one duże i nie robią się większe. Moje pytanie brzmi czy jest to spowodowane rosnącym zębem, bo zaczęła mi wyrastać 8. Z góry dzięki za odp. Czy powinienem się martwić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zgłoś się do lekarza pierwszego kontaktu, niech zbada i wykona podst bad lab.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Zgłaszałem się. Powiedział że to od pryszcza na buzi i dął mi antybiotyk do smarowania. Ale czy on się nie myli mnie martwi to bo ten ząb mi rośnie i to może być od zęba. Czy pójść jeszcze do dentysty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Podstawowe pytanie - gdzie Ci się "to coś" powiększyło..? Boli Cię również ucho/gardło..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
Nic mnie nie boli :P. Tylko ten ząb mi rośnie i on czsami pobolewa a tak to nie. Ta grudka jest centralnie pod żuchwą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najprawdopodobniej właśnie od wzrostu tego zęba. Jeśli badał się internista i stomatolog i nic niepokojącego nie zauważył to niestety musisz to przetrwać.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zeby pomocy

Następny temat

Naciągnięcie/Naderwanie dwugłowego

WHEY premium