SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OxyfluxA bol serca! Co dalej? Sogi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
Wiek:18
Staz:15 miechów
Waga:70kg
Wzrost:168
Stan zdrowia:bdb



Siemka brałem 4 dni oxyflux A i po 4 dniach strasznie bolalo mnie serce , kiedy sie usypialem ok. 23 serce strasznie walilo a w dzien czulem jak mnie kluje! 1 dnia wzialem 1 tab , drugiego 2 a trzciecgo 3 ale to juz byla przesasada!
Kiedy brałem sally efekty dobre i byl znacznie bardziej lajtowy!
Clena juz nie biore!

I mam pytanie chce zrobic teraz z miesiac redukcji jakie srodki zastosowac?
Myslalem nad sally ponownie + nie wiem co wlasnie !

Doradzcie cos :) pozdrawiam SOGI BEDą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mas zjeden z rzadkich objawoc clena zwane kolatanie serca ja bym odstawil widac ze jestes wyczulony na ten srodek z sercemn zartow nie ma

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
propionante

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
własnie tak zrobilem! bede go bral codzienie ale po 1 tab!
I co dalej wrzucic na redukcje wlasciwe przez te objawy to jej nie zaczolem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
dodaj propionant testosteronu

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
myslałem zeby zrobic tak :
-1 okolo miesiac na sally ok.2 ty pozniej efka 2tyg i znow sally
-a pozniej dopiero na zbudoiwanie dobrej jakosci masy i złapanie troszke rzezby prop+winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To był Twój pierwszy kontakt ze wspomaganiem? Jakieś stwierdzone schorzenia u Ciebie / w rodzinie? Na mój gust albo psycha i dalej się potoczyło, albo j/B-50. Odstaw i nawet nie próbuj. Dalej na diecie & legalnych środkach.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
wiesz z sercem nigdy nie mialem problemów , tak samo w rodzinie!
bralem sally i bylo dobrze serce chodzilo szybciej ale nie miałem tego co na clenie ze ledwpo sie usypialem tak bilo i w dzien klulo!
kupilem zeby zobaczyc jak dziala tusii no i elegancko po 2 tab cieplo bylo cuc temp 37.4 no i serce normalnie pracowalo

to nie psycha poprostu czulem jaki kluje serducho a bylo ciezako zasnać bo tak serce walilo wiec odstawilem

Zmieniony przez - Cyber_89x w dniu 2007-10-05 18:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
ze tak zapytam; po co ci te spalacze przy takiej niskiej wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
to ja ci powiem!
co z tego ze tyle waze jak duzo fatu mam i wygladu wcale nie ma!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 999
clen mi tak nie podchodzil ale tez mało waze i mam fatu duzo clen itak nic nie zdziałał sprobowałem cos drozszego spiropent i było duzo lepiej bo po clenie sila mi totalnie spadłą zero wytrzymałsci i wogole ale znowusz Tobie po spiropencie pewnie tez by wtedy serce tez by kolotało i kłuło mozna j/w postarac sie o diete ale ciezka sprawa ciagle myslec co zjesc kiedy i jak ,nie nawidze tego. ale ciezkim treningiem i staraniami tez mozna dojsc:) sally jest słaba a na T3 to w ogole nie warto bo jak zbyt duze ryzyko

Szpryca musi byc

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASSpower - najlepszego !!

Następny temat

Decka+sustanon

WHEY premium