SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszynka do strzyżenia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebuje jakiejś maszynki do strzyżenia włosów na głowie, nie jakieś fantazyjne fryzury tylko proste strzyżenia na parę mm. Cena myślę że na moje potrzeby jakieś 60 no może 70zł wystarczy i żeby dość długo strzygła, raczej z kablem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Powinienes pojsc do sklepu, wydaje mi sie ze takie masynki napewno sprzedaja w sklepie, chodz nigdy nic nie wiadomo moze na sfd ukrywa sie diler maszynek do strzyzenia *****i.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
idź do sklepu agd i rtv i tam będą ceny wahają się tak od 80-90 do 130 za coś naprawdę w miarę porządnego, w moim mieście zauważyłem, że praktycznie we wszystkich sklepach tego typu jest sprzęt PHILIPS-a. Długości strzyżenia to 3mm, 6, 9, 12, 15, 18 i 21mm no i po zdjęciu nasadki na 0 . Z tego co wiem to rzadko teraz montuje się kabel przytwierdzony na stałe do maszynki i większości modeli jest on podłączany tak jak ładowarka pod tel NOKIA (tylko oczywiście podłączenie jest solidniejsze)

pzdr

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@Wasal

zakładając temat miałem nadzieje że polecicie mi coś co sami używacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Philips 5000 series taka czarna w czerwonym pudełku moja fryzjerka ma taką byłem pierwszą osobą którą obcięła tym sprzętem pudełko w kącie leżało jak spojrzałem to cena była chyba 129 zika.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 278
dobra rada nie kupuj philipsa ja mam i musze z pol godziny wlosy ciac lepiej dozbieraj ze 100:) i kup remingtona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Nasteq kupilem bardzo dawno temu philipsa, ktorego pewnie juz nawet nie sprzedaja. Ale to cos w tym stylu tylko moja jest oldschool

http://www.philips.pl/c/pielegnacja-ciala-mezczyzn-dla/tylko-zasilanie-sieciowe-qc5125_15/prd/

Dziala do dzisiaj wiec philips solidna firma.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. Już kupiłem Philips QC 5010, napisze coś jak się ostrzygę. Wydaję mi się że mimo różnych cen nie ma jakiś wielkich różnic pomiędzy maszynka philipsa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b]Skurcze mięśni POMOCY!!![/b]

Następny temat

Doxycyclinum

WHEY premium