SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja Pleców

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 339
Witam serdecznie, w 2016 po podniesieniu partnera na treningu doznałem urazu części lędźwiowej kręgosłupa, chłopak ważył 90kg ja 70kg, kilka dni po treningu zacząłem odczuwać silny ból w z lewej strony lędźwi, smarowałem bolące miejsce i robiłem okłady, które niewiele dawały, po jakimś czasie udałem się do ortopedy, który dał mi zestaw ćwiczeń na wyprostowanie kręgosłupa, po około 1,5 miesiąca wszystko przeszło i wróciłem do treningów. Bolał mnie nie sam kręgosłup tylko miałem wrażenie jak by bolał mnie mięsień i czułem takie jakby ciągnięcie w plecach np. przy skłonach. Tydzień temu przy podnoszeniu 50kg na taczkach, kontuzja się odnowiła, bo podniosłem je gwałtownie, ból dotyczy teraz i lewej i prawej strony, ale zdecydowanie bardziej boli po lewej, tym razem podczas biegania czuje delikatny ból w udach i myślę, że może to mieć z tym związek. Teraz pojawia się pytanie, do kogo lepiej się zgłosić Fizjoterapeuta czy ortopeda? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czy miałeś wtedy przy pierwszej kontuzji robione jakieś badania obrazowe ? Gdzie boli w udach i jaki ma to charakter ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 339
Żadnych szczególnych badań nie było, jedynie chirurg stwierdził jedną nogę krótszą, a ortopeda tłumaczył to skrzywieniem kręgosłupa, mówiąc o bólu możliwe że źle to nazwałem to coś bardziej w stylu skurzy mięsni ud, ale akurat to pojawiło się tylko 2 razy i przeszło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a druga część
BPL-G


Gdzie boli w udach i jaki ma to charakter ?


?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 339
W udach bolało tak jakby w środku i miało to charakter takiego jakby ciągnięcia mięśni. Gdzie najpierw powinienem się zgłosić i jakie badania wykonać???
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krycha333
W udach bolało tak jakby w środku i miało to charakter takiego jakby ciągnięcia mięśni. Gdzie najpierw powinienem się zgłosić i jakie badania wykonać???


udaj się do fizjoterapeuty / osteopaty na wizytę, jak chcesz daj znać skąd jesteś być może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 339
Jestem z Bielska Białej, znam tutaj paru specjalistów, ale może ma Pan kogoś dobrego i sprawdzonego, chętnie sprawdze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wysłałem namiary na sprawdzonego terapeutę w wiadomości prywatnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie blizny

Następny temat

Czy na RTG odcinka piersiowego kręgosłupa będzie obraz płuc?

WHEY premium