SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - zakończona 8 miesięczna kuracja 40mg

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
Witam. Tuż po zakończeniu kuracji (ok. 4 dni) dostałem zapalenia jamy ustnej oraz stawów. Spuchło mi dziąsło i powstało kilka bolesnych aft. Czy to może mieć jakiś związek? Troszkę wariuje..
Kolejne pytanie, co dalej po zakończonej kuracji? Pod koniec wychodziły mi jeszcze jakies małe wykwity a na ta chwile czuje ze na poliku cos sie tworzy. Zakończy sie to definitywnie czy nie ma reguł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z pierwszym problemem zgłoś się do lek med POZ i/lub lek med stom.

Z drugim zgłoś się do lekarza który zalecił Tobie tą kurację.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. U znacznej jednak ilości osób, często po zakończonej kuracji syfki znowu zaczynają wyskakiwać. Zadbaj o jelita, bo to z nimi najczęściej powiązany jest trądzik.

Co do pierwszej części, to ciężko jest raczej odpowiedzieć. Poczekaj chwilę, lub leć do lekarza. Nie wiadomo, czy wiązać to z Izotekiem, nie mniej jednak - musisz teraz zadbać o swój organizm, jego regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4816
U okolo 30% osob 1 kuracja jest nie wystarczajaca do calkowitego usunieca problemu , efekt calkowity ocenia sie miesiac po ostatniej tabletce , takie info mam od mojej dermy. Sam teraz jestem na izoteku i mam nadzieje ze bede w gronie szczesliwcow u ktorych 1 kuracja da rade;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Bądź w gronie świadomych i zakończ na 1 kuracji, bez względu na rezultat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

analiza badań 23 latka DZIWNE WYNIKI?

Następny temat

sztywne dłonie

WHEY premium