SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklon 1 by - Szoho

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
a ja chce spamowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
ja tez chce...spam spam spam

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to wypierd.alać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Jak przeczytalem temat to myslalem ze z krzesla spadne
Mysle sobie, nie no Szoho bierze sie za igly, albo chociaz tablety
Wchodze a tu TAAAAAAKIE rozczarowanie

Pomoglbym ale nieznam sie na PH :-/

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Szoho, ale jak Ty mowisz?!

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wszedl na cykl ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
szoho ...
a z reszta, na gg pogadamy... ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Szoho.. po co pisać Ci o tym cyklu, skoro pewnie i tak go przełożysz na za miesiąc.. po czym po 2 tygodniach zmienisz zdanie i zrobisz posta z pytaniem o inny cykl...
I wlasnie - ktore masz SAUCE - to w gellcapsach czy w zwyklych?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Co to Koorwa jest? Saunce? Co to koorwa za wynalazek - nigdy nie slyszalem a jakichs badziewiach.

Szoho moze jeszcze raz. Wyobraz sobie, ze prohormony nie istnieja. Masz taki fajny srodek jak Testosteron i Metanabol - i ja Ci mowie, ze powiesz przez duze O!

To, ze masz towary za iles tam zlotych nie znaczy, ze musi sie zmarnowac jak go ne zuzyjesz...

Twoje wyobrazenie o szkodliwosci SAA jest nadwyraz wynaturzone. SAA w odpowiednich dawkach - nieprzekraczajacych terapeutycznych nie powoduja rozp.ierdolu organizmu... wiesz, ze nawet jest cos takiego, ze czlowiek, ktory cwiczy na tzw. suchara - wyyebiscie wychodzi na tym, ze raz na rok/dwa zayebie sobie cykla np. z deci/winstrolu taki lightowy do uwrazliwienia receptorow.

Boisz sie igiel. Glupota - bo nie ma sie czego bac - jedyna rzecza jaka powiniennes sie obawiac to, zeby nie zlamac igly i zeby nie utkwila w miechu choc to sie prawie nie zdarza.

Teraz... lubisz tabsy albo o zgrozo sublingualne (czy jak to tam zwą) wynalazki w sprayach pod język... ktore i tak gowno daja... kiedys jakies 6 lat temu kupilem sobie 4-Androstenediol bral nie wiem ile malo 400mg - dostalem tylko wypryskow na przedramionach - przy czym po Omnie z Meta niiiiiiccccccc!


Tabsy: 3 tygodnie Meta 15mg codziennie, 3 tygodnie przerwy i znowu powtórka przez cały rok okrągły - wyjdzie około 550 tabletek - możesz kupić sobie 300 tabsów BD za nie wiem ile chyba 200zł i masz na cały rok... Będziesz zadowolony!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
eeeee 300 tabs mety BD nie kosztuje 200 zl
A tak wogole fajny pomysl z ta meta
Tylko ja bym sie troszke owatrobe bal - mam chyba jakas przeczulona po 6-ciu tyglach na mecie zaczelo mnie tak bolec ze szok .... Ide zrobic proby w tym tyglu

26 weeker...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawki i propozycje =]

Następny temat

1 cykl -potrzebuje rady

WHEY premium