SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bladość...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Witam moglibyscie cos polecic na blada twarz Pracuje dzien w dzien i nie mam czasu skoczyc na solarium czy tez plaze. Istenieja moze jaies preparaty? Ktore moze nie spala mnie zupelnie na czarno, a choc troche zabarwia skore. DZieki za odpowiedz

p.s. solarium mysle ze tez odpada z tego powodu ze chce uniknac powstawania nowych piegow, bo mam ich malo i nie chce wiecej :D

Zmieniony przez - GaLaZ w dniu 2005-08-19 18:22:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
chodzi Ci pewnie o opalanie natryskowe, to dopiero jest drogie w porównaniu z samooopalaczem, fakto ze efekty sa za***iste, ale trzeba o to dbac bo inaczej szybko schodzi

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
samoopalacz bym polecała, tylko równomiernie rozsmaruj żebys na plamy nie narzekał

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Jedz marchewkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Hmm a jaki samoopalacz polecasz?? Bo kiedys uzylem jednego to wygladalem jak murzyn Interesuje mnie taki ktory nie spiecze za mocno i bedzie dlugo trzymal :D

A co do marchewek to slyszalem ze lepiej lykac beta karoten ale nie wiem czy warto i czy sa po tym dobre efekty..

Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jak murzyn po samoopalaczu?przypomnij sobie koniecznie nazwe i zapodaj bo wierzyc mi sienie chce. Mozesz spróbowac samoopalacza Soraya albo Garniera,w kremie albo w spray`u, jak nie chcesz byc mocno ciemny wybieraj te do jasnej karnacji.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Moze z tym murzynem przesadzilem Ale naprawde po uzyciu byla duuuuuza roznica :] Wieczorkiem podam nazwe bo znajomy tez kiedys to kupil wiec od niego wezme bo swoj juz dawno wyrzucilem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
weź koniecznie bo ja raczej narzekam że widac za mało

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
jak samoopalacz to porządnej firmy koniecznie
Do twarzy: Guerlaina polecam
do reszty ciała: Clarinsa

pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
A prosze bardzo pamietam, ten samoopalacz to http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=2633 :D Myslisz ze znajde cos lepszego? I jeszcze pytanko techniczne, chce Ci sie cale ciałko smarowac co 3 dni? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
nie chce i dlatego chodze na solarium





pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepszym sposobem zabarwienia skóry jest natarcie ich skórkami od orzecha włoskiego. Efekt jest piorunujący. Delikatna opalenizna i trzyma bardzo długo ok. 10 dni. Po natarciu ciała trzeba odczekać ok. 1-2 godzin i opłukać ciało wodą aby zmyć resztki i słabo trzymające się warstyw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włosy- Pilne pytanie

Następny temat

pytanie do expertow :-)

WHEY premium