SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w kolanie "Trzecie Kolano"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam! Otoz mam pewien problem. Ciagnie sie to jakies 3 lata. Otoż pod lewym kolanem pojawilo sie cos co mozna nazwac Trzecim kolanem. Jest to miejsce strasznie wrażliwe kazde lekkie nawet uderzenie sprawie ogromny ból. Bylem z tym u lekarza rodzinnego, ale to powiedzial ze to przez to, że rosnę ( jestem w okresie dojrzewania ) i powiedzial zebym przyjmowal wapno. Robie tak i nie pomaga. Kupilem nawet w aptece opaske "Air Sport" firmy Scholl do uprawiania sportów. Nie pamietam, zebym gdzies doznal urazu tego kolana. Jedynie dwa razy dzialo to sie na wfie kiedy przy siadaniu na lawke w kolanie cos mi strzelilo i nie moglem go wyprostowac dopiero po paru próbach się udalo. Proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
idz do dobrego ortopedy ... ! moze to byc torbiel bakera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Tylko nie wiem czy dobrze to zinterpretowales. To trzecie kolano rosnie mi pod rzepką a nie z drugiej strony kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 713
Skąd ja to znam... Być może to martwica jałowa guzowatości piszczela. Dokładnie opisane w temacie "Dziwny ból kości" w tym dziale, odpowiedziałem 15 minut temu, więc są obok siebie. ;)
Poczytaj sobie, idź na RTG i później do ortopedy. :) Jak to to, to wyluzuj, będzie bolało tak jak teraz przez ok. pół roku, później stopniowo ból się powinien zmniejszać. Jednocześnie będzie rósł ten guz coraz bardziej, a i pewnie pod drugim kolanem też się ujawni. Jaki wiek? Poniżej osiemnastki bardzo często dopada. Może dopaść trochę później.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia?

Następny temat

WLOSY PIEPRZYK - POMOCY

WHEY premium