SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łydki po skręceniu stawu skokowego.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
3 tygodnie temu skręciłam sobie staw skokowy, nogę w gipsie miałam przez 5 dni bo był źle założony i osadzał się na kostce, lekarz zalecił aby przez resztę kuracji wychodzić z łóżka kiedy to konieczne i używać kul. Do wszystkich zaleceń się stosowałam, jednak przedwczoraj musiałam iść na zajęcia. Od tego momentu zaczął się problem. Gdy wróciłam do domu noga zaczęła mnie boleć ale nie w kostce tylko w łydce. Początkowo ból by do zniesienia, jednak dziś w nocy tak mnie bolało, że aż nie mogłam spać. Ból porównałabym do uczucia jakie jest przy skurczu. Zazwyczaj ja nie używam nogi to nie boli, dopiero wtedy jak zacznę chodzić, nawet kiedy jest to 'eskapada' do łazienki... Dodam,że na łydce wyszła mi duża żyła, której wcześniej nie było. Nigdy wcześniej nie miałam skręconej kostki więc nie wiem czy jest to normalne następstwo, czy raczej udać się z tym do lekarza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
nie jest to normalne następstwo jezeli wyskoczyła tak widoczna żyła na łydce. jeżeli chodzi o ból jest to normalne , w poczatkowcyh fazach leczenia najbardziej boli gdy noga jest opuszczona dlatego tez zaleca sie trzymanie jej powyżej poziomu serca ale to bardziej ze względu na opuchlizne i krwiaki. możesz brac leki w postaci tabletek ktore działaja przeciw bólowo i przeciw zapalnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
po wizycie u lekarza okazalo sie, ze niestety jest to zakrzepica. Pojawila sie pomimo profilaktyki przeciwzakrzepowej w postaci zastrzykow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pęknięta łękotka - zapraszam do dyskusji

Następny temat

Prawo jądro urosło ( tak tak ide do lekarza )

WHEY premium