SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amok - Przedawkowanie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Czesc, mam taki problem, pomylilem tabsy w pillboxie i zazylem w sumie 6 tabsow Amoku na raz, teraz mam "banie", nie potrafie sie wogole skupic, bule się, twarz mi mrowieje i czuje lekki ucisk w gardle... ale wtopa, jeszcze nigdy nie pomylilem supli . Jak myslicie za jaki czas mi to "zejdzie"?

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
Jeżeli jesteś "ciśnieniowcem" to może być problem, więc lepiej połóż się ( nogi poziomo, plecy pod kontem 30-40 stopni) i czekaj w spokoju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
wlasnie latwo podniesc u mnie cisnienie a bralem jeszcze dzis kratyne i spalacze...

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 780
Kiedyś podobnie jak Ty zażyłem ok. 600mg kofeiny a mam problem z ciśnieniem...
Czułem serce w gardle...
Do tego miałem rozdrażnienie, lęk co w efekcie jeszcze nakręcało moje serducho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2938
...zdarza sie nawet najlepszym,zjedz batona low carb,itp...i dobrze jest sie połozyć w przyciemnionym pomieszczeniu,mozna przymknąć oczy,powinno pomóc,po jakims czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Masakra, ale to dlugo trzyma:) jedyne objawy jakie mi zostaly to rozkojarzenie i glowa przez to zaczyna boleć ale chyba nie umrę xD

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Podpisz sobie jakos ten pillbox albo amok trzymaj osobno ;p Nie umrzesz ...

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
No z tym "umrę" to żartowałem, juz porzadek zrobiony, a bania dalej trwa, widocznie trzeba ją przespac, no coz...

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Zdrówka życze :) jak masz ZMA albo Magnez to łyknij na sen :)

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i jak po nocy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Juz jest wszystko w porzadku :D

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka

Następny temat

BETA-ALANINE Xplode Powder - JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

WHEY premium