SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>>>>>>> D 2 <<<<<<<<<

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
W zwiazku z tym, ze post w Administracji nie wniosl zadnych zmian, a nasze prosby nie wplynely w ogole na Elite chce zadac pytanie:

Czy sprawe D2 uwazacie juz za zamknieta czy moze dalej popieracie jego powstanie?

Jesli tak mam propozycje zebysmy jeszcze raz sprobowali wywrzec wplyw na elite, tylko ze tym razem juz tak konkretnie i wszyscy!

W zwiazku z tym ze Elita jest dosc bezradna i malo konsekwaentna proponuje stworzyc wlasna propozycje i przedstawic ja Elicie, bo widac nie stac ludzi najwazniejszych na forum na jakakolwiek odpowiedz,propozycje.

Jesli sie zgadzacie i dalej jestescie za powstaniem D2 piszcie-razem cos wymyslimy.

Jesli nie chcecie to prosze o skasowanie tematu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie ze nadal chcemy, w poscie w administracji jest kilka pytan na ktore Mateło ma odpowiedziec, tzn z kim ustalil ze d2 nie jest potrzebne.., w sumie pewnie sie nie doczekamy. Robic nowe posty chyba nie ma sensu, chyba ze ktos zielony, mozna pospamowac na skrzynke do milosciwie nam panujacego zeby odpowiedzial na pytania i jednoznacznie odmowil albo podjal jakies dzialania.
Nie wiem, widze ze nasz elita lekko odpuscila ;/, moze e-lite jeszcze cos pisze, Om i Uriel polozyli laske wiec bedzie slabo. Zwykly uzytkownik jest tutaj niewiele wart, bez nich szaro sie to rysuje zwlaszcza ze tacy jak Michail sa przeciw.

Zmieniony przez - ultrono w dniu 2005-04-02 21:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
do tych co wymieniles oczywiscie nic nie mam.dalej zastanawiam mnie jaka elta wg Mateło jest na nie.

dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sciemnia, pewnie Olimp mu zabrania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nie wziąłeś pod uwagę, że elita ma dostęp do swojego działu... a tam toczy się dyskusja "za zamkniętymi drzwiami". Co ma być to będzie, temat nie jest zakończony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
pozyjemy zobaczymy..

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
Holder wiem o tym ze tak jest...ale zauwaz ze ta dyskusja trwa za dlugo, poza tym nie mozna doczekac sie zadnej odpowiedzi-ani zlej ani dobrej.

To jest troche nie fair w stosunku do uzytkownikow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Holder powiec co tam sie dzieje mniej wiecej, wiesz siedzimy tak tutaj bez infa, to zle na trawienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jak będzie oficjalna decyzja to napewno się o niej dowiecie. Cierpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
powiedzcie mi co to jest te D2

Kompletnie Zj**ałem =( ;-(
Przedemną jeszcze całe miechy nauki o dopingu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Diablo II

Fitness Or Another Piece Of Cake

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1-AD Ergo Pharm + Masterdrol V2 Legal Gear

Następny temat

Brak przyrostow na dece i propie ?

WHEY premium