SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybicie :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż wybiłem sobie dużego palca u nogi :/ jutro minie tydzień i jeden dzien od wybicia... nie grałem w noge wogule w tym czasie ale za niedługo mam turniej i musze zacząć trenować... moge go zgiąc itp ale jak nim poruszam w bucie to mnie troche boli... poszłem na trening i z palcem nic takiego tak samo jak wczesniej ale odczuwam teraz kłucie w kostce... :/ co robic?? kłucie przejdzie i dalej grac czy sobie odpuscic az całkiem przejdzie? :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Jak ja sobie wybiłam palca (no właściwie zbiłam, nastawiać nie trzeba było), to mama kazała mi smarować Altacetem (na początku), i jeśli ćwiczyć, to z jakimś opatrunkiem, tzn. chodziło o to, żeby usztywnić ten palec.
Oprócz tego psikać Ketospray-em (ketoprofen w wersji w sprayu ).

W sumie nic innego za bardzo nie da się zrobić.

Generalnie nie powinno się ćwiczyć, przynajmniej nie od razu - ja musiałam (chociaż i tak nie byłam w stanie robić wszystkiego), może dlatego mi się to dłużej goiło niż normalnemu człowiekowi I jeszcze do tego jakieś kilka tygodni później wybiłam sobie palca obok
heh. Teraz po kilku miesiącach już nic nie czuje

...Only thing to do is jump over the moon...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przyciemnić włosy?

Następny temat

pregi na brzuchu ://

WHEY premium