SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winko + deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
stanabol 50
stanozol
10ml
50mg/ml
firma british dragon


decabol 250*
10ml
250mg/mlfirma taka sama nak winko


wiek 18 lat
starz 2 lata
pierwszy cykl
waga 87 kg
wzrost 176 cm


jak ktos moze to prosze napisac mi jak to brac wszystko jest w strzalach. ile ml i ile razy w tyg i wogle jkak to zorbic;d bo tomoj pierwszy cykl jestem nieogar w tych sprawach wiec prosze o pomoc. interesuje mnie besp[ieczne branie a decki wezme chyba tylko pol cykla aby uniknac decadicka. pls help:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
widać, że jesteś "nieogar", cykl z dupy, firma jeszcze bardziej, kto Ci to wcisnął??gdzies test w tym cyklu??dawaj ankietę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
wezme tak wiem ze cykl niedobry zabardzo ale tak juz kupilem. nie mam kasy na nic inego wiec prosze o pomoc. i oszczedzcie prosze kometarzy ze cykl do dupy itp. prosze tylko o rozpisanie jak brac i wogle. wiem ze ludzie robia takie cykle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
nikt ci tego nie rozpisze bo sobie tylko krzywde zrobisz

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
jak krzywde?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nikt Ci tu nie rozpisze bo tak dupnego połączenia się nie da rozpisać, jak jesteś zdecydowany to bierz jak chcesz, będziesz miał nauczkę, że wpierw się układa cykl a później kupuje środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
To jest bardzo dobre combo,ale bloczek rzeczywiscie mozna złapać.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
to powiedz przyjacielu jak bys byl tak glupi jak ja wydal 280 zł i juz mial te 2 srodki to poza wcienienciem tego komus to co bys zrobil? chodzi mi jak bys ty to bral jak bys byl glupi jak ja? i czym to grozi...? i czego ta firma jest do dupy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
BadMad b.dobre combo dla doświadczonych, dla nowicjusza cykl z dupy dlaczego ta firma zła??bo praktycznie nie ma szans, żeby było tam to co ma być, jak w winku będzie 1/3 podawanego stężenia,a w dece choć trochę propa to będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
tak wiec pytanie panowie jak mam to brac??????????? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
wez do reki poloz w szafce i siegnij po to za rok

Doping.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielki powrót...

Następny temat

M-drol czy trzeba się odblokowywać??

WHEY premium