SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tri-trenabol 150?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
non stop chce mi sie jesc i to duzo. powoli zauwazam ze miesnie zaczynaja byc twardsze. wzialem juz 6 ml tri i 2 ml susty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
borys a jak z odkladaniem tluszczu?szamiesz sporo i nic nie idzie w fat?i druga sprawa tendencja do tycia jest czy raczej znikoma?jesli chodzi o fat bo mnie na t3 strasznie zarcie ssie ale ograniczam sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tez mam Tri-Trenabol w szufladzie

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
deli jak cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tak sobie Nie jestem specjalnie zadowolony z trenajecu, moze za krotko? Waga sie nie zmienila, troche tluszczu spadlo. Sila ladnie poszla nawet.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
wwymiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Wszystko jest w profilu, ale pamietaj ze to nie moja bajka

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
center88 wp*****lac sie chce ale jem tylko co 3 godz. posilek skladajacy sie z 40 g bialka 100 g ww i jak naj mniej tluszczu. powiem ci ze wymiary stoja w miejscu na razie ale tluszczu sie troche pozbywam. na razie delikatnie bo biore dopiero 12 dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
kurde mam nadzieje ze tren pomoze mi sie pozbyc reszty fatu ... bo zostalo troche ale w*****owych miejscach;/ opisuj borys co jakis czas ciekaw jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2308
cnter to bierz jeszcze do tego na zmiane 2 tyg efka i 2 tyg clen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FLUIDOSAN- dla koni

Następny temat

jak to ma byĆ??

WHEY premium