SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tertensif sr czy xarnax czy spironol?jaki srodek na obrzeki?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
mam obrzeki, zatrzymywanie wody pod skora,nie mamnadcisnienia tylko retencje,przyczyna nie znana.prawdopodobnie przz wolny metaboilizm,jaki z tych 3 lekow jest nalepszy zeby nie pogorszyc wynikow kulturystycznych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21776 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Xanax na obrzęki?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
tertensif i spironol to leki diuretyczne a xarnax to srodek antydepresyjny. na forum szukasz odpowiedzi ktory z tych lekow brac? zartujesz chyba. jaki lek zaordynowal ci lekarz? wlasnie ten bierz. i masz odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Woda pod skórą ,najprosciej zredukuj węglowodany i sól w diecie a nie od razu za leki sie łapiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21776 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Smalec a jeśli to nie jest ten prosty przykład, a sytuacja wymaga podania odpowiednich leków?

Z tym, że zainteresowany podał szczątkowe info, z którego nic nie wynika, wymienił kilka leków i pyta co z tym robić, więc można tak to odebrać...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale podał leki z łapanki.Założe sie że u lekarza nie był .A ścięcie węgli i soli tylko mu na dobre wyjdzie.Równie dobrze ta woda może byc od monohydratu ,tak naprawde on nic nie napisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21776 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Ograniczenie soli to z pewnością. Reszta odnośnie tematu to będą spekulacje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
napewno u lekarza nie byl- przeczytal cos w internecie i rzucil nazwy lekow ktore mu wpadly w oko. bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21776 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Jak już wspomniałem Reszta odnośnie tematu to będą spekulacje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
weglowodany i sol juz dawno zredukowalem i szczerze to jest jeszcze gorzej z retencja, bo tylko z miesni woda zeszla a pod skora nadal jest!u lekarzy bylem kilku i jak mowoilem to nie jest wlasciwie nadcisnienie bo mierzac wychodzi w normie 120-140 na 80,ale objawy jak przy nadcisnieniu mam, goraco mi, mocno serce wali jak dzwon, jestem pobudzony i we lbie mi sie kreci,poce sie,wiec to retencja za to odpowiada a przyczyna retencji jest nieznana bo badania wyszly ok, wiec lekarze nie chca mi zapisac nic tylko mowia vit e czosnek itp, dlatego sam bralem na probe kilka srodkow od dila ,wlasnie xartan(nie xarnax sorry), spironol, tertensif sr,i o wiele lepiej sie czulem woda schodzila, najlepiej sie czulem po spironolu, ladna nawilzona skora, ale on powoduje ginekomasie i im;potencje wyczytalem, chce inspre wziac ale nie ma jej w polsce:(
i co wy na to, dlaczego pomagaja mi leki na nadcisnienie mimo ze nie mam nadcisnienia? dodam zejestem szczuply 80 kg przy 185 cm,aerobik malo pomaga mi na krotko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21776 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Bez wyraźnej zdiagnozowanej przyczyny Twojego problemu nie powinieneś stosować jakichkolwiek leków na własną rękę, mimo iż pomagają!

Dokładnie u jakich lekarzy byłeś?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatoki

Następny temat

Kręgosłup

WHEY premium