SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spdaek libido po zarzyciu tamoxifenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25525

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a clom apteka czy under?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 870
Under
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Anfarm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clom gdyby był działajacy to powinien dac radę,ale under to nigdy 100% pewności, ale powinno być si.

anafarm jest po 12tab a on ma 10.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-21 19:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeszukuję internaty i nawet do encyklopedii zajrzałem i wszędzie normy męskie to: 0,2-1,38 ng/ml.
więc coś musiało się im w tym labie pokiełbasić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 870
dopiero w przyszłym tyg będę miał wyniki miały być dziś do odebrania ale nie ma a dziś wyjezdzam wieczorem na tydzień.Chciałem zaznaczyć ze mam strasznie złe samopoczucie czym to może być spowodowane.Byc może popełnili jakiś blad w labie zobaczymy przy następnych wynikach.Nie miałem już dostępu do clomidu co miałem ostatnio z tej firmy Altima Pharmeceuuticals a dostałem z firmy Clostilbegyt mogę po skończeniu Altima zjeść ten drugi egyt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Clostilbegyt to masz clomid apteka jedyny w tej chwili pewny na rynku na 100% jeśli chodzi o działanie i stężenie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samopoczucie to od prl zapewne,bo testo spadł a ty zapewne jej nie zbileś niczym jeszcze, mam rację? A z clomem,to Ja nawet ten apteczniak bym jadł już,a undera na koniec zostawił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 870
To tego undera sie pozbędzie całkowicie 20 zł a egis to nie majątek :) kupie niwa paczkę PRL dopiero bede zbijal jak wroce w przyszłym tyg nie bedzie to za późno ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób jak uważasz, miało to być porządne pct żeby odzyskać yin i yang, a ty robisz wszystko żeby nie wyszło, ja się pytam DLACZEGO?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadek libido po tamoxifenie-6 lat od ostatniego cyklu

Następny temat

Co na odblok po omce

WHEY premium