SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o hcg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
i TT jakiej firmy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Uważam,że najlepiej dawać HCG ED podskórnie.Boosterów używałem po odbloku.W trakcie IMO nie ma szczególnego sensu,zupełnie jakby nalać do morza licząc na to,że zmieni kolor na żółty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
iniekcje robie w brzuch isuliowka ale juz bede bil 1000 ui e2d nie bede juz kombinowal , ale duzo osob jest jednak za braniem boosterow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja też ale w momencie zakończenia odbloku.Każdy ma swoje doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
aha no to nawet lepiej za oszczedze :) w tym miechu , a powiedz mi jaki booster polecasz , i cos przed trenigowego jakis stack np ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
mysle jeszcze o testo freak , wczeniej bralem novedex xt ale na poprzednich stronach ktos odradzil, albo ewentualnie axis-ht ale nieosiagalne to w sklepach jest patrzylem i sfd i allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bardzo dobry booster polecał Lodzianin.Z kolei przedtreningówka zależy od doświadczenia.Nie wszyscy np. dobrze reagują na zawartość geraminy.Z czystym sumieniem polecam Supercharge Labrada Nutrition,dostęony już chyba tylko przez Allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
"Boosterów używałem po odbloku.W trakcie IMO nie ma szczególnego sensu,zupełnie jakby nalać do morza licząc na to,że zmieni kolor na żółty"

Dokladnie tak jak pisze BodyLine...na odblok clom/nolva dodac mozna rowniez proviron 50 mg ed jak cos zeby samopoczucie bylo lepsze i pozniej buzer testa...

Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2012-06-25 22:31:11

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2073
bo oglonie libido jest w miare ale widze ze fajka juz nie taka sama ... a body twojego poleconego specyfiku niestety nie widze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Albo wogóle samo provi...Ale to tylko taka moja dygresja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epistane

Następny temat

Dragon Nutrition Pro-One

WHEY premium