0
otrzymanych szacunów
3
przeczytanych postów
10
napisanych postów
Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.Andrzej Sapkowski
Użytkownik nie założył jeszcze żadnego tematu
| Nazwa tematu | Dział | Data posta |
|---|---|---|
| Po siłowni, o siłowni | do maturzystów! | 2008-05-13 13:17 |
| Po siłowni, o siłowni | do maturzystów! | 2008-03-06 09:57 |
| Po siłowni, o siłowni | do maturzystów! | 2008-03-04 16:13 |