SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stluczenie palca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 438
witam.pod koniec wakacji grajac w pilke nozna kolega mnie popchnol i upadlem na palec od reki.bolal mnie dosyc mocno i nie moglem zgnicac zabardzo.po 2 dniach pojechalem do lekarza gdzie babka powiedziala ze stluczenie i wlozyla w szyne.mialem ja miec 14dni i isc na zdjecie.ale akurat wypadl mi pogrzeb 14dnia i w domu sam se go zdjolem.poruszalem i wszystko bylo ok,normalnie sie zgnial itd.od wczoraj zaczol mnie bolec przy zgieciach niekiedy i gdy go nagle odruchowo wyprostuje.czy tak moze byc po stluczeniu czy to cos innego?z gory dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 438
aha jeszcze dodam ze mam go caly czas spuchnietego z boku poprostu wyglada inaczej niz ten od 2 reki i kluje mnie w nim w tym miejscu stluczenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
to jedz lepiej do szpitala i przeswietlenie zrób.smaruj altacetem i ćwicz go.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowie.

Następny temat

artroskopia - robic czy nie robic przy takiej wadzie ?

electro
Polecane artykuły