SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[b]wiezadlo acl - artroskopia i rekonstrukcja[/b]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Maly szlabanik?:d

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
Tak.. niestety:(

annica

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Ciekawi mnie za co:) W wakacje..

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 140
nic ciekawego:P, zapewniam braiquinie.

Zmieniony przez - annica w dniu 2009-07-29 15:39:22

annica

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 217
Witam.
Mialem rekontrukcje acl 24 lipca. Nasuwa mi sie jedno pytanie: Czy wy po rekonstrukcji acl mieliscie problemy z napinaniem miesnia czworoglowego i czy mieliscie problemy z unoszeniem wyprostowanej operowanej konczyny? (ja nie moge zblokowac kolana)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Tak mielismy ;) Z czasem to mija ale jeszcze trzeba troche odczekac.

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 217
Uff. Dzieki za szybko odpowiedz. Ulzylo mi bo dzisiaj na wizycie kontrolnej doktor "ochrzanil" ze jej nie podnosze przez co mam problemy z polozeniem/wstaniem z lozka/lezanki. Mam tez problemy ze zginaniem nogi, a wlasciwie bardziej z jej prostowaniem. Podczas cwiczen zginania nogi czy to na materacu czy na scianie z samym zgieciem nie ma problemu (zginam juz prawie do 90 stopni). Okropny bol pojawia sie przy prostowaniu konczyny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Wyprost jest wazniejszy niz zgiecie. Poloz noge (stopa) na jakiejs ksiazce i niech sila grawitacji ja prostuje. Podnos wyprostowana noge do gory - na poczatku moze byc z tym problem ale trzeba probowac ;)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 217
Moze zle sie wyrazilem. Ja mam wyprost. Tylko podczas cwiczen ze zginaniem - gdy zginam noge do dosc duzych katow(70-90) i pozniej prostuje kolano dosc mocno boli. Nie wiem czy tak powinno byc. A co do podnoszenia nogi to dzisiaj po rehabilitacji sie udalo z czego jestem bardzo zadowolony ;)

Zmieniony przez - Luke84 w dniu 2009-08-04 21:18:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Dużo czarnych odpowiedzi... po wypadku na nartach dosyć późno lekarz zorientował się ze jednak potrzebny mi rezonans kolana...okazało się, że zerwałam acl, lcl jakoś tam wygięty, rzepka bocznie podparta,zmiany na chrząstce, łękotka uszkodzona, ściegna o podwyższonym sygnale i jeszcze kilka rzeczy.... po artroskopii w której zszyli mi łekotkę w październiku, już w grudniu chodziłam po górach i zjeżdżałam na nartach, noga szybko doszła mi do sprawności... a w marcu zrobili mi rekonstrukcje. niedawno wróciłam po ponadtygodniowym marszu w górach, jeżdżę dzień w dzień na rowerze i czasem mnie zaboli.. Noga świetnie wraca do sprawności tym bardziej ze z początku w moim szpitalu nie mogłam liczyć na rychłą rehabilitację. :) Najgorsze to kule po zabiegu... nie cierpię tego... chociaż pod koniec śmigałam szybciej na kulach niż bez nich... pozdrawiam :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowotwór kości ?

Następny temat

Czy to jakiś skurcz?

electro
Polecane artykuły