Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
11176
Napisanych postów
52126
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czy warto stosować samoopalacz?Tak sie własnie nad tym zastanawiam.Próbowałem sie normlanie opalac,ale mam widocznei skóre nie do opalania bo jak troche posiedze na słońcu to zaraz poparzenia dostaje.Czy samoopalacz opala nierównomiernie?czy jest jakby co,mozliwosc usunięcia skutków samoopalacza?Znacie jaekis sprawdzone produkty?
Szacuny
11176
Napisanych postów
52126
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
j/w .. chociaz o diorze se moge pomarzyc (poczules dodatek endorfin Vlad? )
efekt samoopalacza to utlenianie keratyny w skorze.. imo ten efekt mozna porownac do rdzy a nie opalenizny..
zupelnie inny mechanizm i zupelnie inny efekt niz przy opalaniu slonecznym