SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ból gardla+ katar

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14847
otoz zaczelo sie to u mnie we wtorek byl to poprostu bol gardla wiec to zbagatelizowalem i poszedlem na trening na drugi dzien byl juz katar z zielonymi "gilami" w czwartek bol gardla +zielone gile a po 17 37,5 stan podgoraczkowy udalo mi sie ta goraczke zjechac ale jakby stracilem glos mam bardzo donosny a tera wrecz piszcze wstalem dzis rano i pisk mowie normalnie jedynie szepczac i gile sa wypilem przez te kilka dni z 6 torebek vicks symptomed and complete i tylko to na goraczke pomoglo teraz nie mam goraczki tylko troche "gili" i nie moge mowic. I tu nasuwa sie pytanie co to jest(jaka to choroba) i jak sie z tym uporac.

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Myślę, że bez wizyty u lek med się nie obejdzie skoro wydzielina ma taki kolor.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14847
o nie;/ A ja dopiero zaczalem push pull leg;/ i Jeszcze w polowie na mono

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2013-04-12 12:35:15

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Nic straconego. Może obejdzie się bez odstawiania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14847
ale trening. Sama kreatyna i dieta nie da sie

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14847
no panowie wszystko jasne ostre zapalenie krtani;/ zatsrzyk w dupe i kilka dni badz tydzien antybiotykow.Raczej nie bedzie mozna cwiczyc wiec co zrobic zeby spadkow nie bylo??

Sila!!!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

preventic- działą?

Następny temat

pomocy :(

electro
Polecane artykuły