SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pilne pytanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10798 Napisanych postów 47733 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.
zakupiłem wasz produkt a mianowicie:
BODY FIRE
Moje pytanie jest następujące.
Wziąłem 1kapsułke przed obiadem,po jakimś czasie poczułem ciepło w brzuchu i to ok.
Tylko potem zaczeła mnie głowa pobolewać(wydaje mi się a raczej jestem pewny,że to ciśnienie)potem nie brałem już więcej i przyznam,że tabletka"daje"ciepło jeszcze teraz(po8h)czy w takim przypadku zaprzestać brania tego??czy poprostu z biegiem"kuracji"głowa będzie mniej boleć??serce nie boli jak coś.
mam 26L
wzrost 184
waga 92,5
liczę na szybkąodpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 691 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2069
Skontaktuj się z BOK

Głowa prawdopodobnie cię boli na skutek podwyższonego ciśnienia. Podejrzewam,że z czasem przestanie. Sporo kofeinki tam jest.

Zmieniony przez - szynszylator w dniu 2011-01-26 19:40:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyczyny opuklizny twarzy

Następny temat

czy słodycze można wysłać w paczce do usa

NutLove