SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez boogie z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
witam zamierzam zrobic cykl na ph [z sokiem mialem do czynienia ph bedzie 1raz] do wyboru m1t hdrol d stianazol ktore z nich polaczyc zeby zrobic duza dobrej jakosci mase ? myslalem o polaczeniu d stianazol z h drolem bo m1t zalewa i ponoc twarz po nim puchnie ? [dieta oczywiscie dopracowana staz tren i wiek odpowiedni] prosze o opinie pozdrawiam

SILA I HONOR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1815
2 tygodnie hmmm.... za tyle to ja chcailbym juz to podjadac... kurde... moze wytrzymam a jak nie to najwyżej h-drola z s-drolem wezme... zobaczymy jaka mam silną wolę... dzięki Wariat na info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie ten dział...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
prosze moda o przeniesienie do odpowiedniego dzialu

SILA I HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
m1t nie zalewa, nie wiem skąd te info. tak w ogole to wez metke polska, taniej i zdrowiej na tym wyjdziesz.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1658
zalewa jak meta jest kilka takich opini w necie
dlaczego uwazasz ze na mecie zdrowiej i taniej ?[m1t mam za 100pln] a ze zdrowiemmto bym polemizowal ktory bezpieczniejszy
ok ma ktos jeszcze jakies sugestie dotyczace ph [oprocz typu 'wez mete jest lepsza ] po mecie puchnie sie jak prosiak a tego chce uniknac

SILA I HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Chlopie co za bajki opowiadasz, brałem m1t i nie obchodza mnie tu netowe opinie. Polska mete masz 30% taniej i na pewno skutki uboczne beda mniejsze.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
doakłdnie coraz bardziej ph nie roznią się od Saa nawet śemim twierdzić że z braku wiedzy powodują wiecej skutków ubocznych niż Saa

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
hehe no właśnie, metke wynaleźli w 1956 roku i została chyba zbadana na wszelkie możliwe sposoby, a ph mamy dopiero od paru lat na rynku i to w dodatku niefarmacutycznym, a tam juz takich badan sie nie prowadzi, bo sa sprzedawane jako "suplementy diety".

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak brales saa to juz nie lap sie za ph, bo bedziesz rozczarowany i stracisz troche kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
kult zaskoczyles mnie

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie akurat jestem obietywny, jak koles mial cykla np z mety lub propa czy innego koksu i teraz bierze sie za ph to jaki to ma sens skoro ph sa delikatne wzgledem do saa, zreszta co na to stare receptory? Dla mnie porażka brać ph po wcześniejszych stycznościach z saa. Wiem bo sprzedaje to i owo i przygotowuje ludzi do roznych tam wiesz. Widze reakcje ich organizmów itp. Ja narazie "truje " sie ph i poki dzialaja i mam na to mamone to sie bawie, ale jak bym zasmakowal soku to juz pewnie na ph nie przerzuciłbym sie nigdy. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test jaki i ile

Następny temat

winstrol , jak brac?

WHEY premium