SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

penis

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
aha czyli bede sie z tym meczyl do konca zycia :( ale do urologa tez wjade
Idz idz. on Ci wytłumaczy co i jak dokładnie.
Jeżeli chodzi Ci o to, że wstydziłbyś się z tym, że jesteś obrzezany to pomyśl. Jest ten "10 września" lądujesz z panną w łóżku ona patrzy ty obrzezany i mówi "łał z takim sie nigdy nie kochałam". A jak nic z tym nie zrobisz to usłyszysz najwyżej "jak to nie możesz tego zrobic? czemu nie poszedłeś z tym do lekarza"
zastanów się.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
wlasnie poczytalem troche rzeczy w necie o tym i mi jednak chodzi o to ze podczas zwodu nie schodzi mi napletek (ale nie wiem moze jeszcze mam ta stulejke przeciez skure mam waska)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Najprościej będzie jak wybierzesz się do specjalisty, który obejrzy co ma obejrzeć, wyda opinię, wszystko wytłumaczy, i wtedy będziesz dobrze poinformowany.

Bo takie internetowe pisanki to widzę, że robią Ci młyn w głowie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Dokładnie dajesz do ****ologa i on Ci powie co i jak.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
daj foto tu jak mozesz ,jestem lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
daj foto tu jak mozesz ,jestem lekarzem
ginomen!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
dobra a gdybym sie zdecydowal na obrzezanie ewentualnie to czy nie bede tez mial napletka w czasie spoczynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
wcale nie będziesz miał napletka

*
Obrzezanie jest często wykonywane u niemowląt i dzieci z powodów religijnych, a także kulturowych. W wieku późniejszym zabieg ten wykonuje się jedynie ze wskazań leczniczych, w przypadkach zbliznowaceń lub niemożności odprowadzenia napletka z żołędzi prącia.
*
Podczas operacji usuwany jest napletek, a żołądź prącia pozostaje odkryta.
*
Zabieg ten jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i trwa około 20–30 minut.
*
Po operacji będziesz odczuwał niewielką bolesność, która trwa jedynie kilka dni i może być skutecznie łagodzona lekami przeciwbólowymi. Dorośli mężczyźni powinni unikać stosunków płciowych przez okres 3–4 tygodni, aż do całkowitego wygojenia się skóry prącia.
*
Zabieg jest zwykle przeprowadzany w ramach „chirurgii jednego dnia”, co umożliwia powrót do domu tego samego dnia.
*
Do szycia rany używane są wchłanialne szwy, które nie wymagają usuwania.
*
Po 6-12 tygodniach konieczna jest zazwyczaj wizyta kontrolna w szpitalu, aby sprawdzić, czy rana wygoiła się prawidłowo.

Zmieniony przez - masster88 w dniu 2007-08-09 14:01:45

Zmieniony przez - masster88 w dniu 2007-08-09 14:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
to sobie tego nie wyobrazam pzeciez penis bez napletka jest bardzo czuly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Po pewnym czasie przestanie być aż tak wrażliwa.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krwinki na twarzy

Następny temat

Chore stożki rotatora - rada

WHEY premium