SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pasemka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 62042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1460
Witam,

Nie bardzo znam się na farbowaniu włosów. Włosy farbuję w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Ale na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nawet z czarnych włosów wyjdzie piękny blond. Od urodzenia byłam 100% brunetką, miałam bardzo czarne włosy. Od 3 lat moje włosy są tylko i wyłącznie koloru blond. Do tego aby stały się całkowicie blond oczywiście podchodzimy stopniowo w moim przypadku zaczeło się od balejage z 1 odcieniem blondu - więcej włosów pozostało czarnych, następnie były już 2 odcienie blondu i czarny. Obecnie mam 3 odcienie blondu i brąz. ( fotka w profilu ) i jakoś nikt mi nie wierzy, że byłam wcześniej brunetką Włosów oczywiście nie mam zniszczonych, ale trochę kasy musiałam wydać na profesjonalne szampony i odżywki. Gdyż wiadomo farbowanie każdą metodą niszczy włosy, jednak wszystko jest do naprawienia, poprzez odpowiednią pielęgnację i regularne wizyty w salonie fryzjerskim. Samemu nie polecam farbowania, gdyż tylko możemy zniszczyć sobie włosy, które potem będzie trudno odratować.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1460
Ach.. zapomniała jeszcze dodać, że obecnie pasemka w kolorze blond nie są już modne, i tak jak piszą pozostali radziłabym postawić na pasemka w orginalnych kolorach jak np. czerwień a poza tym mężczyźni i tak wolą kobiety w ciemnych włosach ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja mam ciemne wlosy z natury od kilku lat regularnie farbuje na czarny w normalnych zakladach nie chcieli mi zrobic blond pasemek bo trzeba z koloru schodzic albo rozjasniac do skutku co wlosy wypala a pierw sa zolre rude itd.
w profesjonalym zakladzie za zejscie z koloru jakims tam odbarwiaczem i zrobienie pasemek 300 zl z calej glowy zejscie jecsze wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam
Co zrobić jeżeli wyszły pasemka w odcieniu żółtym a nie blond
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
mozesz kupic fioletowa plukanke do wlosow lub szampon (np. joanna dla wlosow siwych i rozjasnionych)
stosowac oszczednie i co kilka myc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Albo kupić sobie szamponetkę, albo szampon koloryzujący w odcieniu gołebi, albo platynowy blond. starczy na dłużej i efekt bedzie lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Jeżeli zrobię sobię szamponem koloryzującym to pofarbuję wszystkie włosy a nie pasemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no wiec kup ten szampon, o ktorym pisalam...
mialam pasemka blond i brąz i dziala tylko na te rozjasnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
ok dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Ale szampon w odcieniu platynowym i gołębim ( mowa o takim na 24 mycia) też nie złapie Ci innych poza jasnymi włosami z tej racji że nie zawiera wody utlenionej i nie rozjasnia włosów, więc spokojnie nic się nie stanie. Gdybyś potrakotawała włosy ciemnym szamponem to oczywiście wszystkie zafarbuje, natomiast te w odcieniach bolodu ( srebrny, platynowy, gołębi itp.) Działają tylko na siwe\jasne włosy.
Co do szamponu z Joanny ( cena ok.7zł) to nie jest rewelacja niestety i jeżeli włosy są jasne to może troszeczkę ochłodzi odzcień, natomiast jeżeli rozjaśnianie było kiepskie i włosy są kurczakowete, albo rudawe to naprawdę nic nie da nawet jakby 5 razy pod rząd myć. Kiedyś produkowany był Regenal ( też fioletowy szampon do włosów) i to było rewelacja ( kosztował ok. 27zł, ale został wycofany). Dobre są srebrzyki do włosów ( taki rodj płukanki) i maska do włosów Espresso z Welli dla profesjonalistów.
Niestety jak kupisz płukanke fioletową z Celii i przesadzisz do będziesz miała kolor jak większość babć z trwałymi ( ***itny niebieski), a szampon z joanny tez na niewiele się zda jak włosy są zółte.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płaskostopie.

Następny temat

Pękające żyłki :-(

WHEY premium