SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol a tarczyca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
Witam
Mam do was pytanie.
Mam 18 lat i ostatnio robilem sobie badania na tsh, estrogen i testosteron.
estrogen
: <20,0 norma od <10 do 56,0 czyli w normie
testosteron 275 norma od 262 do 1593 wydaje mi sie ze jak na moj wiek to troche mało
TSH: 3,56 norma od 0,4 do 4,0 wynik przy gornej normie wiec troche podwyższone.
I tu moje pytanie
Mam zamiar zrobic sobie mały cykl na dianabol 10 przez 4 tyg po 1 tab dziennie góra 1,5 tab
Czy dianabol może w jakiś sposób angażować sie w prace tarczycy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mniejsza o tarczycę, jak masz testa poniżej normy w takim wieku i chcesz brać saa to bez urazy ale coś nie tak chyba z Tobą, pomijając już fakt, że taki "cykl" to tylko strata towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
tzn poniżej normy nie jest ale jest blisko dolnej granicy i właśnie też mnie to martwi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w tym wieku powinien dobijać do górnej granicy normy, nie ingeruj teraz jeszcze bardziej w układ hormonalny bo do końca życia będziesz tego żałował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
hmm no w sumie to masz rację.
Pierw pujdę do endokrynologa zobacze co on na te moje wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jeśli profil aktualny to warto sięgnąć ku innym metodom przyspieszającym poprawę formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
od ostaniego czasu troche forma sie poprawila wiec profil troche zanizony. Mam dietę mam trening i wiem ze napewno są dobrze ułożone. Musze pujść do tego endokrynologa ponieważ problem ze złapaniem masy moze byc spowodowany niskim poziomem teścia oraz wysokim sth.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 477
mam jeszcze pytanie.
Orientujecie się może czy gdybym poszedl do endokrynologa z tym testosteronem to to sie w jakiś sposób leczy czy powie że nie ma czym sie martwić bo testosteron mieści sie w normie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tego co Ci powie lekarz to już my wiedzieć nie możemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron a HCG

Następny temat

Bold test wino

WHEY premium