SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak usunac wagry ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 63315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2833 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13685
buahhshaha słuchanie łochmena w kloace jest fajne na krótką mete, ale jak za duzo sie chodzi do szkoły (siedziec w kiblu) to niedobrze...dzis np. wogle nie pojechałem słuchać łochmena, bo...szkoła - co to jest szkoła ?? nie ma czegos takiego jak szkoła, policja,rząd, władza, jest tylko fridum,piwo i teskohttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]...i jest jeszcze SFD !! ...i jest jeszcze SFD !! ...i jest jeszcze SFD !! [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51581 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o zaprzestanie spamowania, bo sie babsztyl wkurzy i was powyrzuca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2833 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13685
o jagódka masz moda !!!! ale mnie zaskoczyłashttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] nie było mnie jakis czas na SFD a tu już takie rewolucje się dzieją nie było mnie jakis czas na SFD a tu już takie rewolucje się dzieją nie było mnie jakis czas na SFD a tu już takie rewolucje się dzieją [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

P.S- ja nie spamuje, ja tylko tu przychodze bo Boxer mi mowił ze tu smieszniej niż w Szatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51581 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz, jakie tu rewolucje
Alez przychodz sobie do woli, jestes mile widziany, ale zamiast o lochmenach w szkolnej ubikacji bys lepiej napisal cos na przyklad o swojej pieknej grzywie, co by babsztyle pozytek z Ciebie mialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51581 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łohoho Gieniu to zapuszcza ostatnio grzywe a'la Beatels
nie wiem czy jakichś medykamentów na porost włosów nie stosuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
Kruszek oddaje hehe

powiadom [wa]m [gry] i inne wagry niszcza organizm psychicznie i fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2833 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13685
hehhee Jagódka i Boxer - ja nie mogę już o grzywie pisać nic, bo łysy jestem od niedawna , a o urodzie co mogę pisać...chudy jestem ,łysy, wysoki, szelki mam i podwinięte jeansy , jednym słowem - faszysta buahha !!
mój wychowawca mnie wyzywa od goebbelsa, ministra propagandy itd, ale ja tak naprawde nie wyglądam ani na gebelsa, ani faszysta nie jestem. Urodę mam aryjską jak bum cyk ,pozatym URODA to nie wszystko ,liczy się DUSZA ,nastawienie do innych ludzi i miłosć do Ojczyzny hrhr a dzis byłem tak dobry że wrzuciłem pani starszej do kubełka pare złociszy na leki i żywnosć. Tak więc dobry człowiek jestem lubie chlebek z masłem ,ale rzeczy typu URODA, MODA ...nie rozumiem...żyje tym co mam a jesli jest tego niewiele nie przejmujcie sie mną pokój z Wami przyjaciele

jednym słowem pozdrowienia dla Jagódki i Boxera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dlaczego chcecie usuwać Węgry? Przecież to taki sympatyczny kraj...

P.S - Nigdy nie spałem z Krzysztofem Ibiszem.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
wigry 3 to dobry rower fajnie sie na nim skacze ajak

BTW nie chodzilem z Hubciem Urbanskim ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2833 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13685
buahahahhahahahh wagary, węgry, wigry, wargi kolejne wymyslicie ?? SOK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie kostki

Następny temat

Złamany nos

forma lato