SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drętwienie rąk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
witam od 3 lat mam problem czy w nocy czy w dzien dretwieja mie rece od łokcie do dłoni pracoje jako mechanik sam to koszmar nawet klucza niemoge utrzymac w nocy zero snu dodam jeszcze ze boli jak uciskam jakis krag na kregosłupie napiscie co robić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć, miałem to samo ale objawy nie były aż tak poważne. Jeżeli zdarza ci się to często koniecznie udaj się do neurologa, może chodzić o nerwy. Może masz coś nie tak z przepływem krwi. Czy czujesz poza drętwieniem jakieś pieczenie w przedramieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Jeżeli objawy są tak wyraźne a masz pieniądze to zrób prywatnie rezonans magnetyczny odcinka szyjnego i z tym do neurologa. Przyspieszysz tym prodedure bo normalnie to jest (rodzinny -> neurolog -> rezonans -> neurolog) przy czym z NFZ na rezonans sie dlugo czeka i wcale niekoniecznie mozesz dostac skierowanie na pierwszej wizycie. Znam temat z autopsji.
Akurat drętwienie w nocy jest objawem lekkim, jednak nie trzymanie klucza to już prawdopodobnie świadczy o silnym odcisku dysku lub kręgu na nerw.

Zmieniony przez - Sforek79 w dniu 2009-10-02 18:39:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
masz racje bo jak nawet zona masoje mi kregosłup to jak najedzie mi na te kreg ta jakby mi szpile wbijali a rece dretwieja mi cały czas nawet jak autem jade i trzymam kierownice powiem wiecej jadłem obiad i wypadł mi widelec pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Dlatego powinieneś zrobić ten rezonans prywatnie i potraktować wszystko poważnie. Długo uciskany korzeń obumiera i rehabilitacja może być długotrwała więc czas jest ważny.

Nie daj się namówić na kręgarzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Może fanklub rezonsu założysz i ze składek będziecie pokrywać koszty niepotrzebnych badań obrazowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
kradam czy mogłbyś rozwinąć swoją myśl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
Może i kłopot na tle neurologicznym ? Jednak dobra znajoma ma podobny kłopot, zrobiono badanie biochemiczne krwi, okazało sie ze jest spory nie dobor hemoglobiny i erytrocytów czyli potocznie nazywane anemią ,co skutkuje drętwieniem przede wszystkim kończyn górnych i dolnych (pewne niedokrwienie). a Kłopot neurologiczny z czasem by sie pogarszał ...

Zmieniony przez - HipoSz-n w dniu 2009-10-19 18:24:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból prawej ręki od barku po palce po ranie ciętej na zgięciu

Następny temat

Znowu ten bark :(

WHEY premium