SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do VLAD.IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
nie orientujesz sie jak dlugo po terminie przydatnosci nadaje sie jeszcze do wziecia tetrabol syntraxa ( przyslali mi jedno opakowanie ktore jest wazne do stycznia ja nie bede tego uzywal prawdopodobnie wczesniej niz na jesien zreszta reszta ma date waznosci tylko do listopada tego roku)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez VLAD.IV za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
volt przedawkowales metanabol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 459
no ładnie sobie poczynaja na tym forum to sie nadaje do ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ale o co chodzi? koleś zadał normalne pytanie do osoby która sie na tym zna proste i logiczne jak sie nie podoba sam zrob sobie wypad na miasto np.

Tez chciałem zamowić tetera bol ale juz nie było imoho za drogie to troche fakt , że to ether ale drogi - i mam nadzieje, ze samego tetrabolu nie biezesz tylko z czymś łączysz bo jak nie to sie rozczarujesz.

Kupiłem sobie Saunce 1-t i połącze to z 4ad

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-01-12 23:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
vlad zrobil mi rozpiske z norem i polecil wlasnie tetrabol
zreszta teraz i tak nic innego juz bym nie kupil bo 4-ad juz praktycznie nie ma oprucz wlasnie koncowki tetrabolu jakis wynalzkow w plynie i na wage z fasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tatrabolu na faście nima
został proszek 4ad

nor nom fajne połączenie

myslałem , ze samego tetra chcesz jesc

pozdro i powodzneia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
tetrabol mam z body na fascie juz dawno nie maja
proszku na wage nie chcial bym brac problemy z odmierzaniem ( tu juz w gre wchodza mg wiec lyzeczka tego nie odmierzysz)
jedyny problem z tetrabolem to ten ze maja krotki termin przydatnosci (prawdopodobnie dosc stare zapasy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
raczej nie stare zapasy a krutko trwałość produktu bo on tam jest trzymany chybwa w jakimś oleju .. nie wiem jakim

ja zamowiłem preszek x3 i kumpel (czarny) ładuje mi to w tabsy po 250-300mg i za 300 tabsów płace jak za 2 opakowania andradiolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8233
jesli ma wage i kapsy to to napewno sie oplaca
tez myslalem ze tetrabol jest w oleju i pakowany w zelki ale jak sie przyjrzalem to sa normalne kapsy tylko ze kolorowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja tam specem nie jestem om sie w tym dobrze orjętuje , ale Tetrabo jest trzymany na pewno w jakimś oleju ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca - dzialanie -

Następny temat

PYTANIE

WHEY premium