SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moglem sie zatruc błonnikiem rozpuszczalnym?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
zjadłem pare dni temu 500gram otrab pszennych, a 100 gram ma az 30 gram blonnika rozpuszalnego czyli razem 150 gram blonnika,,od paru dni mam spuchniety bebech i spadla mi objetosc krwi,nie robie kupy i nie mam apetytu,czy to przez to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Po raz pierwszy jadłeś otręby/taką ilość?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
jo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
???

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 617
O ile mi wiadomo, to błonnik czyści ogranizm z różnych śmieci, ale nie można się nim zatruć, bo poprostu on się wogóle nie wchłania. Jedyne co mogło Ci się stać, to to, że błonnik napęczniał, a więc zwiększył swą objętość i stąd masz takie uczucie. NAPEWNO NIE ZARUCIE. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 163
no ale ja juz od tygodnia nie moge kupy zrobic,nigdy taknie mialem codziennie kupkalem,jem duzo i co sie dzieje z ty jedzeniem skoro nie sram od tygodnia? pije tez mnostwo wody ok 5 litrow i nic,nie wiem czy isc juz do lekarza czy czegac az mi g**** wyjdzie samo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie ma takiej potrzeby. Sam się odblokujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
ja jem otręby, ale nie w takich ilościach i zazwyczaj za chwile ide na klop dodaje do wszystkiego co sie da, kasze, sałatki, makarony, ryże ;P
przechodzą chyba przez układ w całości/jw. nie przyswajają sie, bo w moim przypadku często sr*m "sianem" (taka papka xd)
dziwne, że taka ilość ci na razie nie przeszła, w ogóle ciśnie cie tylko nie możesz zrobić czy nic? ;] ale jak naciśnie to przygotuj sie po takiej ilości na dłuuugie posiedzenie i przygotuj se przepychacz

a jak nie pójdzie to może ostatecznie lewatywa w szpitalu?

i takie moje pytanie: skoro otręby sie nie przyswajają (troche pogryzione :P) i 'wychodzą' w całości na światło dzienne :P to kalorie z nich są uwzględniane, organizm coś pobiera?

Zmieniony przez - germaine w dniu 2007-07-27 11:20:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
https://www.sfd.pl/kalorie_z_otrębów-t103886.html

Poza tym otręby stosuje się w dietach niskokalorycznych.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge cwiczyć z kontuzja reki na worku tren.

Następny temat

trądzik a odżywki

WHEY premium