SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białe krosty, pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim,

mam na wargach sromowych białe krostki, dużo, jedna obok drugiej. Na poczatku pojawiła mi się krosta podskórna, zwykła, tak jakby do środka sięziarno grochu wlozylo. Pozniej wlasnie te białe krostki na wargach, które są białe i wyglądają jak prosaki. Czy Clotrimazolum pomoze? Znacie inne sposoby? Pomocy!

http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2237&alt=66 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest taka maść z antybiotykiem i nazywa się Bactroban. dobrze zwalcza infekcje bakteryjne ale nie jestem lekarzem więc najpierw spytaj czy możesz nią smarować wargi.
bezwzględnie wybierz się do dermatologa i ginekologa bo wypryski mogą mieć całkiem inną przyczynę. może zakaziłaś się czymś podczas stosunku, może w inny sposób (basen, ręcznik).
jeśli wcześniej tego nie miałaś to nie sądzę by to były prosaki.
jak złapałem brodawki płaskie na czole to trzech dermatologów walczyło z nimi przez dwa lata często twierdząc że taki urok mojego czoła i możemy je już tylko wypalić. jeden idiota wpierrał mi nawet że to gruczoły łojowe...ehhh. pozbyłem się ich przypadkiem bo znajoma kosmetyczka spojrzała i poleciła spróbować - 10 dni i żegnajcie brodawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
truskawko jaka jest djagnoza twojej przypadłości

troska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po złamaniu ręki - co dalej ...

Następny temat

pojawianie sie piegow i znamion

WHEY premium