SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie trójkostkowe podudzia prawego S82

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Moja noga to okropnie wyglądała na początku po operacji nie mogłem na nią patrzeć ale już jest ok prawie nic nie widać tylko tyle że włosy musiałem zgolić :( Gips miałem tylko na początku do momentu pierwszej operacji,a po operacji to szynę gipsową i ją miałem tylko do czasu wyciągnięcia szwów czyli 2tygodnie. po wyciągnięciu śrubki miałem tylko mały opatrunek, i kilka godzin po zabiegu do domu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
moja noga nie wygląda aż tak okropnie prócz tego ze jest troszkę zniekształcona to jest dobrze :) tylko ze ja na to wyciągniecie śrubki ide normalnie na oddział połamańców na przyjecie, tez to u ciebie tak wyglądało?? bo ja nie chce znowu leżeć w szpitalu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Tak,przyjęli mnie na oddział połamańców spędziłem jeden dzień w szpitalu i rano następnego dnia mi wyciągnęli śrubkę. Czekałem parę godzin na wypis, i do domu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Nie wiem czy pak po paru godzinach po zabiegu lekarz wypuści cię do domu.W sumie uzależnione jest to od zneczulenia czy będzie to znieczulenie miejscowe czy w kręgosłup.Jeśli w kręgosłup na pewno cały dzień po zabiegu spędzisz w szpitalu a na 2 dzień gdy wszystko będzie ok zostaniesz wypisana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
no podejrzewam ze nie wypuszcza mnie w tym samym dniu tym bardziej ze mam w tym samym dniu zabieg co przyjecie na oddzial i jako ostatnia zaplanowany zabieg to na pewno spedze noc w szpitalu no ale jakos przezyje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
będzie ok ja przechodziłem już 2x. we wtorek miałem wyciągnięte 4 śróby za 1 razem miałem 1 śróbke tak jak ty teraz musze chodzić o kulach 3 tyg. a jak miałem 1 śrobkę jak ty to odrazu chodziłem normalnie na 2 dzień tylko trzeba uważać na nogę w pierwszych tygodniach po wyciągnięciu śróby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
aha, no to wygląda na to ze jeszcze sobie posiedzę w domu, a ile tak ogólnie od połamania do końca u Ciebie to trwało bo ja siedzę już od października i za bardzo końca nie widzę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Od samego początku do wyciągnięcia ostatniej śróby 2 lata i 2 miesięce.Bo jak zwykle albo brak miejsca w szpitalu albo kogoś przyjmą na twoje miejsce i zaś sie wszysko przedłuża. W sumie skierowanie do szpitala miałem wystawione 12 lutego 2007 a przyjeli mnie do szpitala 5 stycznia 2009
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
o kurcze... :/ mam nadzieje że u mnie to jakoś szybciej załatwią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Wiesz to wszystko zależy od szpitala kiedy będzie miejsce ale na pocieszenie powiem,że z tymi 4 śróbami całkiem nieźle funkcjonowałem w sumie w niczym (prócz biegania) mi nie przeszkadzały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Upadek na plecy

Następny temat

Dziecko 8 lat , napad gorąca , mrowienie lewych

WHEY premium