SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywołanie obrzęku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 66 dni Przeczytanych tematów 13
Witam. Mam nietypową prośbę.
Potrzebuję wywołać najlepiej chwilowy obrzęk na nodze..
W skrócie: miałem wypadek, operowano mi stopę i spierdzielono robotę.. teraz mam problem z nogą ale lekarz twierdzi że jest ok
Jakieś pomysły na wywołanie obrzęku ?



Zmieniony przez - on016 w dniu 2024-02-22 14:36:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
To może zagrażać Twojemu zdrowiu/życiu. Konsultuj ze swoim lek prowadzącym, ewentualnie w innej placówce po ocenie i bad diag.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 66 dni Przeczytanych tematów 13
Oni po prostu zj**.. robotę.. i teraz nie chcą się przyznać wiadomo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 66 dni Przeczytanych tematów 13
Może jakaś maść,krem? Coś na 1 raz co udowodni lekarzowi że jest problem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety, ale nie mam żadnego pomysłu w jaki sensowny sposób można to zrobić. Obrzęk nie powstaje bez powodu, więc jego ewentualne wywołanie może doprowadzić do większego urazu, niż ten który leczyłeś do tej pory. Skoro jesteś pewien, że leczenie, czy też zabieg operacyjny był wykonany w nieprawidłowy sposób, to zawsze możesz iść na drogę sądową. Skoro rzeczywiście tak jest, to badania np. rezonansu magnetycznego wymarzą jak jest w rzeczywistości. Poza tym, opinia innej jednostki zajmującej się takimi przypadkami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3359 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108149
Ale kurde chory pomysl, a potem ten czy kolejny lekarz bedzie dochodzil, dlaczego sie zrobil obrzek, mozesz przez to miec zla diagnostyke i zle leczenie, nie pomyslales o tym? A skad pewnosc ze cos jest zle zrobione?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwichnięcie barku - porady

Następny temat

Wyniki badań krwi - interpretacja

WHEY premium